Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K článku
    Rusové přejeli sněžným pluhem vlastního spojence mohou psát jen registrovaní
    registrujte se *3*
    • Cenzura přitvrzuje. Jen jsem k tomuto článku chtěl položit dotaz jeho autorce, jak může sněžný pluh přejet letadlo. Bohužel mně to zásahem cenzora umožněno nebylo.
    • v tom má prsty CIA
      • Vždy když se Moskalům něco sere, svede se na CIA! Byls v Moskvě, viděls ten ordnung?
  • knedla černochová má absenci sexu proto tak fňuká nikdo ji nechce protože zapáchá
    agresivním potem *11* *11*
    • dalajláma v lomu láme slámu tuto říkanku nás učili ve škole za tzv "Normalizace"*1*
      • Vždyť ta říkanka je docela zábavná.
      • v pomocné?
        • V pomocné tě puso tuto říkanku učit nemohli to je logický *3*
    • ... kdo o absenci sexu dlí,.................. :)))
  • černochová nazrála na vpuštění krtka *1* *1* na lavici v žumpě kde sedí ji budou pravidelně
    dávat misku se zrním aby nefňukala hladem mít dvě funkce je dřina
    *12* *12*
  • Černochovou bych spíše litoval, protože oni jsou všichni z těch posledních volebních "úspěchů" tak trochu mimo realitu, ale faktem je, že komediantská (bez urážky) profese těžko může bý tdobrým předpokladem pro vedení obrany státu!Stropnický se sice určitým způsobem snaží, ale jako amatérovi mu to moc nejde.(Mezi lampasáky se už o tom vypráví docela peprné vtipy!I když řídit současnou armádu několika tisíc žoldnéřů by neměla zase být až tak věda!
    • ... to ty profík neumíš ani správně psát :)))
  • No ta jo...Tohle všechno odstartoval bohém Havel,ten začal dosazovat do funkci kašpárky.
    • ... jakto, že na tebe nedošlo?
    • U nás v Česku se říká:"Rovný, rovného si hledá"!A když byl někdo kašpar z povolání a to Havel byl, tak co se dalo od něho kromě lhaní a podvodů ještě víc očekávat!
      • ... u vás možná ano, ale nesrovnávej vaši náves s Českém, blbe :)))
        • jsi asi totál pako havlozmrrrrd *12*
          • ... od tebe to je pocta, primitive :)))
  • Komediant zůstane komediantem. Zeman má pravdu, že na postu ministra obrany nemá co dělat
  • Babiš ke svým penězům přišel díky nadstandardním vztahům se státem a dnes ukazuje, že dobrým ekonomem pro vedení státní pokladny rozhodně není. Jsem přesvědčen, že politik nemá mít v majetku média, nemá mít své peníze jen díky neopodstatněné státní podpoře a nemá to být STBák. Mnohé je samozřejmě na posouzení voličů, ale důvod, proč se na takové věci upozorňuje je přirozeně ten, že si voliči patrně neuvědomují, jaké ohrožení demokracie něco takového v sobě skrývá.
  • Z příspěvků soudružky Černochové je zřejmé, že potřebuje lékařské vyšetření, vystupuje před veřejnost v delším časovém horizontu s blbostmi. Zřejmě se potřebuje zviditelnit.
  • Všichni herci jsou většinou i bohémové a ty nemaj v politice co dělat.Vemte třeba Kubišovou s Potměšilem a jejich petici proti Zemanovi.A´t si seděj mezi svejma a nekafraj do politiky!
    A kdo je vlastně bohém? http://cs.wikipedia.org/wiki/Bohémství
    Přesně to na ně pasuje!!!!!
    • ... jdi mezi své, kašpare :)))
  • Celý ten článek je obrazem toho, jak politici a novináři ve vzájemné shodě krmí občany hovadinami, místo toho, aby řešili věci závažné! Ze zdejší diskuze je zřejmé, že mnohým občanům takové koniny, jak onen článek o rozčilení jedné modré pipky stačí ke spokojenému životu. Já bych byl raději, kdyby slovutní politici s upřímností sobě vlastní a počestní novináři v médiích řešili třeba kauzu lihové mafie, kde pan státní zástupce přiznal, že onu lihovou mafii "mapovali" od r.1998! Co to je mapovali? Já za tím vidím závažné porušování zákona nekonáním toho, co má každý občan, tedy i policista a státní zástupce konat, pokud ví o trestné činnosti. Mám podežření, že nebýt methanolu, tak lihomafiáni podnikají úspěšně dodnes. Nejspíše byli úspěšní ve svém "podnikání" proto, že se rozumně dělili s těmi, kdo je mapoval. Mám proto podežření, že ti, co nekonali, mají přímý podíl na zmařených životech a miliardových škodách! Chápu, že je to výbušný materiál, ale kde je spravedlnost a právní stát? Co dělajé nezávislí novináři a čestní zástupci lidu v parlamentě ČR pro právní stát? A takových palčivých kauz se najde určitě více. Tady stačí předhodit lidu k potravě plky Stropnického, Černochové, chytání a pouštění Rittiga, Janouška a podobných es a je pohoda a klid na práci, že! Já myslím, že by se občané měli probudit.
    • ... napiš, k čemu tobě posloužila tvá moudra zde?
    • ham ňam ham... mlask ,... malém jsem se udusil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit