Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli vyhraje Trump volby, můžou si Bilderbergové hodit mašli a poskok Sajmon Tečka bude na dlažbě. A moc dobře to vědí....Trump bude po velmi dlouhé době jeden z mála prezidentů kteří nebyli pouhými figurkami federální rezervy. Naposledy to zkusil Kennedy, chtěl zrušit diktaturu FEDu a spolupracovat se Sověty ohledně mimozemského vlivu. A všichni víme jak to dopadlo. Američané by si měli Trumpa ohlídat ať jim ho neoddělá zas nějaký nastrčený prosťáček "Osvald".....
  • Proč se tady hádáte s idiootem Simonem. To je blbec s kterým nelze diskutovat, lže, krade nicky a podvádí s hlasováním. Tohoto idiota lze poslat jedině do prdeléé. Simone ty debilee táhni do prdelééé..hi..hi
    • ... máš pravopis 4-letého Róma, jsi do počtu, nikdo tvé výblitky nečte, už to pochop, blbe :)))
      • ... a já to musím vědět, jsem student dvou vysokých škol. Studoval bych i na třetí ale špatně se mě sedí v lavici, mám hemeroidy. Děkuji za pochopení :)))
    • přéééésně, až ho někde naše parta chytnem tak ho znásilníme *10*
      • To pochybuji, s tou jeho připosranou prdelí a análními bradavicemi, to teplý prase nikdo nebude znásilňovat. Smrdí jak sedlo od kozla a v kalhotách má stopy po nikotínu. Je to největší dobytek, ten Simon zde na Tiscali. Dělá se mě blbě už když píšu jeho jméno, to jméno teplýho prasete.
      • to nezní špatně *2*
      • super nápad

        vivat Zeman
  • Jmenuji se Simon a kdybych nebyl debil, tak bych tady nebyl.
  • Je to chudák teplej, Semjon Gayínek, víte jak je vytíženej jako reklamní návrhář???
    No hrozně, vůbec nemá čas smrdět nonstop na Tiscali!!!







    PCHE !!!
  • zde?
    • omlouvám se veliteli, byl jsem na návsi vyhlížet ruské tanky
    • naklikává, tak ano je zde
  • Ach ta televizní „objektivita“

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Plivanec-na-Zemana-od-byvaleho-Havlova-mluvciho-Fanatik-evropske-integrace-na-urovni-Milose-Jakese-A-dalsi-pravdomilove-ze-studia-CT-Petr-Zantovsky-jim-to-spocetl-vsem-455182/diskuse
  • Krmí nás ovšem opakem…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Utokem-na-Irak-jsme-rozpoutali-treti-svetovou-valku-Teroriste-rychle-skonci-az-je-prestanou-podporovat-USA-Drsna-slova-mistopredsedy-Piratu-455358
  • Já som kokotík Simon a píšu po slovensky.
  • Ruský lázeňský komplex Mriya Resort & Spa, jinak také nazývaný Květina Krymu, otevřený v Jaltě v roce 2014, byl poprvé prohlášen za nejlepší evropský lázeňský komplex a nejlepší Spa-lázně v Rusku podle verze organizátorů jedné z nejprestižnějších cen v oblasti turistického průmyslu — World Travel Awards 2016 a World Spa Awards 2016.
    Předávání cen se konalo v noci ze 4. na 5. září 2016 na italském ostrově Sardinie.
    • *15* *15* *15*

      jen ti turisté jak si chybí
  • Já som malinkyj kokotko a říkaju mna rebjonok Simonko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit