Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trump nemá konkurenta, clintónka má nádor v hlavě, chcípne
  • Pokud bude krvavá hillary prezidentem, tak bude válka v evropě, na to si můžete vsadit
    • ... válka v Evropě rozhodně nebude, když válka tak celosvětová, to znamená, že první jaderný úder od Rusů půjde na Ameriku, tak ať si to paní Hillary uvědomí a až si to uvědomí, protože jí zajisté budou informovat její poradci, tak věřte že si dá pokoj :)))
      • Fašista Putler dobře ví, že kdyby první atomový úder šel na Ameriku, nastaly by další atomové údery a východostepní říše by se stala pouhým historickým pojmem. A Putler se svou fašistickou juntou by pomalu chcípal někde v podzemním krytu.
        • ... Simone, ty blbe ničemu nerozumíš, nech si raději udělat držák na tu tvojí koňskou nohu ať ji nemusíš mít pořád za krkem a dej si odjezd na své kriplkáře, ty místní idioote :))) ..hi..hi
          • nerozumím, ale pindat o tom umím dokonale, v tom jsme totiž my havloidi nepřekonatelní
  • Teď někdy bude oslava nějakýho Havla, to byl kdo???
    Komunistická kádrová rezerva, nebo snad sportovec, hokejista co hrál za amrdólii???
    • eeehhmm ehm vážení spoluobčané naše země nevzkvétá....ehmmm
  • To je skrytá reklama pro ing. Miloše Zemana do příštích voleb?! *7* *1* Děkujeme Tiscali za podporu !
    • Zeman na hrad!! Tedy ať nám slouží ještě alespoň do roku 2022.
      • 2017 končí, má to v horoskopu
        • Když Klaus nechtěl podepsat Lisabonskou dohodu (zřejmě na pokyn CCCP), ač to bylo jeho povinností, hrozila mu skupina psychiatrů, že bude zbaven svéprávnosti. Toho hradního ožralu by mohlo potka něco podobného. *1*
  • To je agitka? *11*
  • Umím hovnoo, vím hovnoo ale jsem tu pořád, to jste rádi, že...hi..
  • stačí pár cvoků, přesvědčených o své nadřazené pravdě…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mocni-maji-informace-ktere-my-nemame-Hrozi-globalni-jaderna-valka-V-Americe-se-politici-zblaznili-jsou-snad-pod-vlivem-halucinaci-varoval-lekar-455175
  • ... opouštím ústav nevzdělaných nevýdělečných zakomplexovaných ubožáků, je mi fajn :)))
  • Měl jsem rád hradního opilce zrzavého Veškrnu, ten uměl udělat ostudu, tomu se jen tak někdo nevyrovnal. Zeman byl proti němu břídil.
    • milouš blublegum zeman - Byl ?????????????? - on už skutečně není - uchlastal se, nebo se mu zadrhl jeho tupý vodnatý ovar v putinově řiti, nebo mu snad už někdo konečně definitivně zavřel tu jeho prolhanou chvástavou župmu (u lidí ústa) ??????
      Óóóó jaká radost a sláva - národe raduj se.
    • slaboduché...
      • Ano, slaboduché...Málo se snažíš, VŠCHT bude platit jen ty pilnější sluníčkáře a to ty nejsi... *7*
  • Nejraději soupeřím s automatickým skriptem, pak jsem tady aspoň za pořádnou červenou 3,14ču!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit