Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ne mudrovat nad porozuměním. Ještě že je tady taková silná averze proti vetřelcům z gumových člunů. Na Slovensku už se našla první hlupaňa, Angele podobná - co si afgánského vetřelce v z a l a. Jen tak na dálku. On v DDR ona na Slovensku. A už nám to tady začíná. Šupák tady dostane občanství a už se tu pohrne celá jeho vychcaná familie.Hlupaňa je navíc poslankyně!
  • Kolikpak máš autore, Hollane, Stropnický, muslimáckých nebožáků doma a pomáháš jim začlenit se? Co??? Nula??? Tak už nic nepiš.......pokrytče.........
  • Tupé a tendenční žvásty prorežimních novinářů, levičáckých a neomarxistických kriplů.... Všechno tohle, je jen špinění normálních lidí, kteří nesouhlasí s nynějším mainstremem.
    A to, že tam byl předtím i advokát toho amerického vraha, tak nechápu, co to má s tím společného. Byla to snad jeho práce, případy si nevybírá(kdo ví, jestli ten americkej magor, mu nebyl přidělen) a po práci si snad každej svobodnej člověk může dělat co chce...
    A také to, že narazí na dva KKty a politické parazity této společnosti, řekne jim svůj názor pěkně od plic, to je snad také jeho věc, když se na to cítí... *1*
  • Ruský teplouši Semjone kuřbuřtíku BTW zlej trolle.
    Lidi tu nepodvádí s hlasováním prostě proto že je to podvod a ten slušní lidé nedělají.

    Ty se přiznáváš že s hlasováním podvádíš ty plus mínus 6 za vteřinu.
    Potvrzuješ že vy ruská komunistická prasata umíte jenom lhát, vraždit a krást.
    Nic jiného vás také ten váš psychopast Lenin nenaučil
  • Pamele! Ty nám tu ty ruskej teplej zmrdeee o morálce nic nekaž.
    Podvádíš tu s bodováním ty plus mínus 8 za vteřinu a kradeš lidem jména i nicky.
    Simona měla původně nick Pamela a ty jsi ho od ní jen ukradl.

    Máš pořád stejnou barvu za jménem pav.liku caligulo pamele tiscali visitiore...
    Jsi chlap a hraješ si tu na ženskou. Takže ouchyla opravdu jsi ruský haajzle.

    Jako tiscali visitior rád poučuješ druhé ať se chovají slušně.- pod jiným nickem ale se stejnou barvou pak kradeš nicky a pomlouváš protože jiné než ruské názory nesneseš
    Takže nekaž vodu když chlemtáš víno ruslej čůůráku
    • ...ty vymrdanče Simone, nauč se podvádět taky, ovšem na to jsi velký pitomec :)))
      • Já jsem slušná holka Simona a slušní lidé nepodvádí. ani s hlasováním.

        Ty jsi ruský teplouš a podvodník s bodováním zlej BTW trolle.
        Navíc jsi i zbabělec protože se bojíš napsat názor a nechat ho soutěžit o přízeň či nepřízeň lidí jak je to v demokracii běžné.
  • V roce 1948 jsem si ušila moje první vložky.
    Za komunistů v obchody nebyly. Jen hnusné vaty bez lepícího proužku a křidelék.

    Nyní jsou v obchodech kvalitní západní vložky s lepícím kroužkem, pohodlné a kvalitní.
    s křidélkama i s pořádnýma křídlama. *14*
    • Nemůžeš si vymyslet už něco jinýho ty obdivovatelko hradního ovara.
    • Simčo, ty jsi v roce 1948 poprvé menstruovala?
      Takže nyní jsi stará babka. Vložky přenechej mladým holkám a jdi si luštit křížovky.
  • Jsem Putinův homosexuální čtverák z ruské ambasády v Praze a všechnu pravdu
    na Tiscali naší klik mašinkou zmínusuje do bezvědomí. Pche

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit