Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja su kuřbuřtík zrzavého Veškrny, Simon Bukvica z americkej ambasady. Nenaučil jsem se klikat, protože su imbecil.
  • Simčo, ty jsi v roce 1948 poprvé menstruovala?
    Takže nyní jsi stará babka. Vložky přenechej mladým holkám a jdi si luštit křížovky.
  • Jsem Putinův homosexuální čtverák z ruské ambasády v Praze a všechnu pravdu
    na Tiscali naší klik mašinkou zmínusuje do bezvědomí. Pche
  • Teplouš Semjon Gayínek si šije západní vložky, asi mu chvístá krev z natrženýho hovníku!!!


    CHICHI, jsem to ale čtverák !!!
  • V roce 1948 jsem si ušila moje první vložky.
    Za komunistů v obchody nebyly. Jen hnusné vaty bez lepícího proužku a křidelék.

    Nyní jsou v obchodech kvalitní západní vložky s lepícím kroužkem, pohodlné a kvalitní.
    s křidélkama i s pořádnýma křídlama. *14*
  • Škoda že ten někdo z panem Ondráčkem označených za neonacisty nepodá na pana Ondráčka žalobu za hanobení jiné skupiny osob. Docela by mne zajímalo, jak by pak Ondráček u soudu dokazoval, že všichni členové té skupiny neonacisty byli. A věřím, že by to nezajímalo jen mne. A podobnou žalobu by to chtělo co nejdříve, aby odnaučila pisálky automatickému oštítkování kohokoliv za cokoliv se jim zamane.
  • další ,,objektivní,, článek pro členy neziskovek. nebylo by od věci nazývat věci správnými jmény,nevím jak autor dospěl k názoru, že to jsou neonacisté, asi proto, že mají jiný názor, než autor a jeho kamarádi sluníčka ovládané přes neziskovky panem Sorosem. a vyzdvihovat, že někdo, kdo byl přidělen jako obhájce ex offo je ten největší lump, co obhajuje 4 násobného vraha ? trapnost nejhrubšího kalibru !!!!!!!!! přes hubu v hospodě prostě čas od času někdo dostane, to už tak nějak patří k folklóru, tak proč z toho ti dva kašpaři dělají takovou událost a ještě se tam chtějí vracet provokovat za účasti policie ? když se jim tam místní osazenstvo nelíbí ať tam nelezou a jdou si sednout do nějaké hate free kavárny. Když půjdu já do hospody, kam chodí např. romská galérka, tak budu držet hubu a nebudu tam vyřvávat rasistická hesla, abych nedostal přes hubu taky. nechť si z toho ti dva frustrovaní inteligenti, kteří dokázali v životě jen tak akorát blbě kecat a provokovat a o pořádnou práci nezavadili, vezmou ponaučení a neléčí si svoje mindráky na normálních lidech. a to stejné doporučuji i autorovi toho článku !!!!! a vy ostatní, jděte prosím zodpovědně k volbám, ať se těchto parazitů konečně zbavíme.
  • I bez přihlédnutí k jejich názoru na uprchlíky jsem přesvědčen , že Hollan i Stropnický si oba zaslouží dostat na budku, neboť všemi svými ostatními pseudohumanistickými a sluníčkovými názory jsou opravdovým nebezpečím pro tento stát a v případě Hollana přítěží (finanančně) a ostudou (morálně) pro Brno.
  • "Ve jménu svobody a demokracie, kterou nám podle nich chce zničit "muslimská verbež"

    Ta muslimská verbež nám skutečně chce zničit svobodu a demokracii. Jde o řízenou islamizaci Evropy. Islám je středověká fanatická ideologie s cílem zotročit a nakonec "zabíjet nevěřící psy". Jestli to pan Ondráček nepochopil. tak ať nedělá novinařinu.
  • Parada...nechci se zastavat agresoru ale nazyvat je neonacisty nebo ze meli upito a podobne... Holt kazdy ma jiny prah co snese a nedivim se jim ze zrovna Holan a Stropnicky jim vadil... To jsou jeste vetsi vypatlanci ktery bohuzel zastupuji lid...to je teprv hnus
  • Matěj Nematěj, do držky měli dostat blbečkové!!!




    CHI !!!
  • Není mi jasné, proč řešíte víceméně osobní spory dvou Matějů. Kdyby se řešily takovým způsobem i daleko vážnější excesy, nevyjímaje otce jednoho z nich, tak síť asi brzy zkolabuje.
  • Sami jste chuligáni, vy bando presstitutek!!! *12* *11* *12* *11*
  • Další ubohý, manipulující muiltikulti článek od Tiscali.cz. Táhněte novinářská žumpo.
  • Tam, kde sou ti dva Matějové, tam to průserem smrdí vždycky. Můžou být rádi, že nedostali po papuli. Brno a Ostrava není Prágl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit