Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Evropská komise by měla promptně řešit islám - v intencích Charlese Martela, který muslimskou sebranku před staletími vyhnal až za Pyreneje!

    Všechno ostatní počká!

    I Sobotkova gauneřina okolo dluhu této země panu Šťávovi! Díky které má Česko obstavené účty skoro ve všech bankách EU!
    • Hlavně po dnešním útoku muslima na turisty u Notre Dame v Paříži - naštěstí ho duchapřítomný policista promptně odstřelil!
  • Vážená Evropská komise, polibte mi (_._)

    *6*

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/rusko-zablokovalo-prispevek-rade-evropy-ve-vysi-11-milionu-eur/

    *5*
  • Okamžitě začít výstup z EU a NATA.Ve volbách dám hlas populistům za 1 milion Kč tj.ČSSD a dalším,kteří zde podporují islám.Doufám,že MV dodrží slib a tvrdě odmítne neskutečný nátlak hloupoučkých lidí v EU ,EK a dalších příživníků i od nás,kteří tam nepracují ve prospěch lidí,kteří je od nás velmi dobře krmí.
    • Řeči o výstupu z EU a NATO jsou nejen hloupé, ale dokonce vlastizrádné. Něco takového by nás předhodilo jako kořist Putinovi, který by z naší země opět udělal ruský protektorát.
      • Nikdo se nás neptal, jestli chceme vstoupit do zločineckého spolku se jménem NATO. Takže jestli se jednalo o nějakou vlastizradu, tak tehdy když nás do tohoto spolku nahnali. Nevím jak kdo, ale já s válečnými zločinci být nechci. A strašit dospělé lidi komunistama a Ruskem? To dělal šovinista Roosevelt s Churchilem. Jak zřejmo je jasné i malým dětem, že z důvodu, že se bojí o to, aby nepřišli o zisky z kolonií, které dříve nakradli. A teď nás tahají do toho, co si sami napáchali.
      • Občan řeči o vystoupení z EU jsou v rámci demokracie.Ty vlastizrado.
        Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.

        Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.

        Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.

        Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.

        Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku.
      • My jsme byli ruským protektorátem od r. 1990 do r. 2003 včetně, kdy jsme nebyli v EU? *1*

        Povídej, přeháněj, žvanílku *1*
      • Já se Putina nebojím,ale bojím se takových občanů jako jste vy.Já díky žrádlu z EU jsem vážně onemocněl a se mnou mnoho dalších i mladých občanů na dialýze.A vlastizrádce tady byl Havel tam to sedí a uráží lidi,kteří bojovali,abys tady plácal.
      • Tak ať EU nevymýšlí 3,14- čoviny, které v době RVHP nepamatuji.
  • musí dostat jasný signál že toto není země pro každého. Musí vědět že tady je nic dobrého nečeká. A pokud už sem někteří nalezou je třeba jim pečlivě znepříjemnit pobyt. Protože darebák z Afrky je houževnatý. Chvíli se zaváhá a už se to tady začne rozmnožovat a chtít lidské práva. Je jen a jen na nás jejich zpackaný pobyt jim tady pořádně znepříjemnit. Děláme to zejména pro sebe!
    • Oni nechtějí lidská práva, oni chtějí nadstandardní lidská práva al-exklusive, neboť Alláh prostřednictvím Mohameda jim sdělil, že jinověrci jim musí sloužit jako otroci a to chcete pro své potomky. Oni jiní nebudou nevěřte na zázraky jde o vaši budoucnost.
  • karban.milan
    Okamžité odvolání premiéra, předčasné volby, referendum o vystoupení z EU!
    • Co ti Putin slíbil za takovéhle nesmyslné kecy?
      • Zrušení 3,14-čovin vymyšlených politiky EU
  • Evropská komise zvažuje postup, my zvažme výstup (z EU). Nepřijatelné, aby migranti dostávali dávky, dvakrát tak vysoké jako naši rodiče penzi za celoživotní práci.
  • Největším a zhoubným vředem Evropy je Juncker a jeho pochlebovači.
  • Imigranti přicházejí ze zemí které byli državami nebo sférami vlivu velmi dobře známých kolonialistů Evropy. Ať se o své bývalé poddané postarají, Československo žádné kolonie nemělo a pokud je mi známo, ani Rakousko-Uhersko. Proč nám chtějí strkat do bot svoje exkrmenty. Tyli z nich, ať se o ně postarají.
  • Jediné kvoty které by jsem schvaloval jsou odstřelové,my si u nich nemůžeme ani prdnout a oni se tady budou roztahovat za peníze našich občanů kteří celý život dřeli?Hnus,ať si je vezme Sobotka,Kalousek,a jiní jim podobní k sobě domů.Já osobně je tady nechci zmetky.Už i bez nich tady je spousta psychopatů a kriminálníků.Stačí se podívat do parlamentu.
  • cigány by měli přijmout rovnoměrně všechny státy unie podle kvot jako migranty. To by se nám ulevilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit