Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Babiš bude president a pan Faltýden premier .
    M8m jiné starosti Vagner pila Hrádek vzal pilu Pizourovi před nosem v doběprivatizace,Jka s emu začlo dařit v drancování lesů ,tak s e rozvedl a má mladou že zaměstnanci nestačí dělat jjejí ruský srub neb žila sfotabalistou Spartak MOskva ,takže neřežou dle domluvy pro zákazníka pili a nemám dotace na opravu stoletého domu jednoho z prvních v obci Hrádek u Slavičína.
    Pan Babiš se rozvedl taktéž tak tak jsou také povahy co mají stále málo a ostaní lidí asi neexistují jen ONI .
    • Prosil bych do hrnečku, až bude čas tak si to přeberu!
  • Mně tato honba na Babiše donutila k tomu, že čssd,kdu,ods,top,starosty volit nebudu. Už nikdy. To, co předvedli "politici" z TOP09,ODS a ČSSD mě úplně zničilo, kolik nenávisti v sobě má český člověk. Jenom ti, co poctivě dřou,důchodci,postižení, z toho vyjdou nejhůř. Na ty se myslí jen před volbami, aby získali hlas. A to je málo.Voliči,nezapomeňte na to.
  • Ať žije Babiš, budoucí premiér...
  • *11* *11* *11*
  • Také se připojuji s gratulací panu Babišovi ke zvolení premiérem ČR!
    • KUMUL originál ,přiznivci Asociace Nenažraných Ober(však vy víte),ukradnou i to co ukradnou nelze.Ještě jednou ani kdyby motyka spustila nebudeš kumul *1* *1* *1* ,protože nemáš nadhled a ještě jste s Burešem nepřeskočili aby si gratuloval *1*
  • Dosavadní rozkradači této republiky se popravili sami.Jejich kvikot o koryta je působivý. Lid se poučil(konečně) a žádá udělat pořádek a . Snad se najde konečně někdo, kdo bude pracovat pro tuto zemi a ne jenom pro sebe. Dosaďte si za tato slova jména sami.
    • Tak soudruh Bureš pracuje pro sebe, to je snad jasné. Bývalí komunisté, kteří nalezli do všech stran, pracují také pro sebe. Náš hnusný prezident a jeho banda pracují taky pro sebe. Nevím už, koho mám volit, snad piráty?
  • Jak se dělá rozhovor na úrovni – v ČT to neuvidíte

    https://xtv.cz/archiv/trumpovi-a-zemanovi-vzajemna-chemie-zafungovala-rika-hynek-kmonicek
  • Ani ubohé pamflety, jako je tenhle článek, nezmění to, že Babiš po právu zvítězí v nadcházejících volbách. A Kalouskova antiklika, která úzce spolupracuje se Sobotkou, se může třeba podělat, ale může jenom kvičet.
    • Dnes mu přitakáváte, ale aby jsme se všichni nedivili když bude za 2-5 let jídlo tak 5x dražší a všechno koupené od AGROuzenáře.
    • ...Babiš po právu zvítězí...
      A to myslíš zcela vážně, že po právu ?!

      Krákoro, Krákoro - nejez už ty hnusné koblihy...
  • Nechme Bábu dobrodince, ať se historicky znemožní sám,
    Národe, vzpamatuješ se?
    • ... já vím, že národ nás blbců je vám ukradenej, ale něco "chytrýho" sem musím dát!
      Pa Simča
  • čapíčapíčapíčapí... a tak dál. *1*
    • Doufám, že nemáš na mysli soudruha Miloše Mana?
      • ne určitě myslí toho blba co tu přezdívku zde používá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit