Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • volby ukaži jestli lide veri babišovi nebo policii a statnim zastupcum . jestli babiš volby vyhraje.pak by meli policajti a statni zastupci rezignovat protože jim nikdo neveři.
    • zato babišovi věří celý český národ. štěstí, že nejsme československo, to by bylo horší :-(
  • Nesledovala jsem včera celé to poslanecké divadlo, ale i z toho mála mi bylo na blití - zvláště ze žvástů STBáka Babiše...

    On je vlastně ta největší, politováníhodná chudinka, která dělá všechno pro voliče...
    Opak je pravda - všechny jeho aktivity jsou vedeny pouze jedním směrem = do jeho vlastí kapsy...

    Kdo nedělá pro něho, nejde mu "na ruku", neprodá jemu svůj podnik...atd. toho zcela bezohledně, po STBáckém způsobu zničí...

    Chce vést stát jako svůj podnik - zapomíná, ale, že my nejsme jeho zaměstnanci...

    Dlouho tady byla vláda jedné strany a ti, kteří budou kobliháře volit - zvolí vládu- diktaturu jednoho egoisty...
    • Smiř se s tím že vyhraje
  • V době podání žádosti o dotaci byli vlastníky Čapího hnízda Babišovi dvě dospělé děti
    a bratr jeho manželky.
    Proč se policie o ně vůbec nezajímá? Proč je taky trestně nestíhá, když byli vlastníci? Dokonce je vůbec ani nevyslechla!
    Na to je jednoduchá odpověď. Tady nejde o nějaké vyšetřování, podobně postupovaly stovky dalších firem. Nic nezákonného na tom nebylo a policie to dobře ví.
    Policie ani žádné vyšetřování nevede, nevyslýchá svědky, nezajímají ji převody peněz, kupní smlouvy apod. Ve spisech není jediný důkaz údajného trestného činu.
    A proč taky, mají za úkol stíhat Babiše a Faltýnka a protáhnout to přes volby.
    *14*
    • Já jsem z Plzně a u nás v práci se chlapy bavili o tom, že Milan Chovanec uvažuje před volbami stíhat i jiné politické konkurenty. Dokonce prý má i něco na Kalouska. Jenže teď to s nim a sobotkou vypadá, tak že by museli pozavírat skoro všechny jako v rusku. *6*
  • Proč vlastně ten slovenský zloděj Bureš krade v Česku? Jak se sem dostal? Na Slovensku všetci nekradnú? Ať táhne zpátky na Východ, mafián jeden.
    • zdenek.lachman
      Když znáte krycí jméno Babiše tak jste komunista. Já v KSČ nikdy nebyl tak nemohu znát krycí jména soudruhů. Nebo věříte komunistům kteří převlékli kabát jako Sobotka a spol a to jste u mně imbecil.
    • Zeptej se jeho zaměstnanců jestli myslí, že krade. Možná mají lepší výplatu než ty. A určitě to nebude tim, že by nějak špatně řídil své podniky. Také jde o to, jestli sobotka nebo kalousek mají na to, aby zrušili superhrubou mzdu jako to chce udělat Andrej Babiš. To by pak mohli podniky každému zaměstnanci hned přidat asi 28% z hrubé mzdy. (sociální + zdravotní pojištění) jehož hodnotu dosud musí zaměstnavatelé ještě jednou odvádět do státní kasi. Kdysi to schválila ODS pod velení p.klauza. Není to málo peněz a proto budu volit Andreje Babiše - i když je to Slovák. *5* *5* *5*
      • Synovec pro něj už 10 let pracuje v gastronomii a nemůže si to vynachválit
        • vanhorne
          "pro něj už 10 let pracuje"
          Muj kluk by se tam take rad dostal.Byl bych rad, kdybyste napsal co a kde vas synovec dela.Tak by mel kluk nejakou predstavu co muze cekat.Dekuji.
    • a ty s tím nemůžeš nic, naprosto nic dělat. Jen tady zlostně skučet. Hochu pan Babiš nám tady naboural zavedený trafikový systém parlamentních a vládních parazitů. A to se počítá. Jedno Hnizdo čapí za tu parádu brutálních vyhazovů stačí.Co víc, normální člověk mu přeje za odvedenou práci i 10 hnízdeček!
  • Kvičení zoufalých koblihářů je k popukání... stejně jak včera ve sněmovně...
    Bože, viděl jsi již někoho lézt tak intenzivně někomu do hnědky??
    • Už zase roníš slzičky vzteku Sajmone? Kvík, kvík ....
  • Jégle, Jégle, závist a nenávist k Babišovi z tebe stříká na všechny strany.

    Babiš s StB nespolupracoval - viz nález nezávislého soudu.

    Kdekdo zde rozkradl miliardy (viz seznam v komentářích od Člověka), které následně mizely v daňových rájích, zato Babišovi se povedlo do Česka přitáhnout 50ti milionovou dotaci.

    Vlastnická struktura není pro přidělení dotace z eurofondů podstatná, proto ji nebylo potřeba prověřovat. To jen malé české závistivce nutí úspěch druhého k podávání anonymních udání. Kdyby aspoň měli ti Šumanové a jim podobní tolik cti a pod ty svoje podrazy se uměli vlastním jménem podepsat a zodpovídat za ně.

    Babiš naštěstí manželku nebije, a v opilosti nikoho neválcuje autem (jako velkolobista ODS a jiných pochybných spolků Janoušek).
    • vanhorne
      "Babiš s StB nespolupracoval"
      Svědek a bývalý příslušník StB František Hákač, který měl být Babišovým styčným důstojníkem, si prý nic nepamatuje, protože má kvůli mozkové příhodě výpadky paměti.Druhy byvaly dustojnik STB potvrdil, ze Babis agentem nebyl.
      STB na sve kamadady nezapomina a obetave pomaha kde se da.Babis je kristalove cisty.☺
      • Hmmm, náhla ztráta paměti - přesně jako u našich politiků po volbách...

        :-)
      • Hlavně jestli je čistej tvůj prezident Cachjagín Elbegdordž (mongolsky Цахиагийн Элбэгдорж) rouro
    • Babiš s StB nespolupracoval - viz nález nezávislého soudu.

      Ty snad věříš tomu, že je soud při pohledu na tučnou obálku zůstane nezávislý...?!

      Nebuď směšný...
    • Jo jo před x lety, jsem se hádal s voliči ČSSD. Zrejmě s těmi co na ně teď, tak krásně nadávaj. No a teď bureš. Jak říkám, pořád dokola. Kdopak tady asi volil x let ODS, TOP09 atd. Že by najivní český volič, co skočí na každou koblihu.
      Strašně by mi zajímalo, koho předtím volili burešovo voliči. To by jsme se pobavili. Že by ČSSD atd.
      Nyní - lhář a podvodník, v očích jeho voličů nejlepší budoucí premiér této zemičky. Čemu já se vlastně divím. S kýmpak se tady zase asi budu hádat za x let. Že by s burešovic voličema, kteří budou opěvovat dalšího křišťálově čistého politika, nebo další politickou stranu.
      • jane
        hádat se budeš zase jenom z takovým troubou jako seš ty
    • Bureš manželku nebije. No to je argument. Ty s nima žiješ, že to tak jistě víš. Já dávám fakta a ne fabulace. Koukám, že už jsi přešel na burešovu metodiku. To ti druzí, na ty koukejte. Já jsem křišťálově čistej.
      Já bych třeba radši použil dotaci na něco jiného, než soukromou zoo. Ale ty jsi zrejmě zpokojenej, třeba se stavem silnic.
      Tady nejde o to na co ty peníze použil. Ale jak k nim přišel. A evidentně podvodem. No když chcete mít za premiéra podvodníka, prosim. Komu není rady, tomu není pomoci.Opět jeho rétorika. Ale já je použil na dobrou věc. Soukromou zoo, abych nemusel čekat s lůzou frontu na krmení koz. To je přece jedno, že jsem k nim přišel podvodem.
      Jo a máš pravdu.Závidím mu.Tu jeho hroší kůži, schopnost lhát, a jít přes mrtvoly. To umět, tak už jsem třeba taky miliardářem, co nemusí krást, protože má dost.
      A jeho voličům závidím tu jejich naivitu, že mu to žerou.
      Bureš s STB nespolupracoval. Co na to říct. To je jako kdyby Hitlerovi u soudu svědčili jeho parťáci. On nikde nebyl, válku neřídil, nevím kdo to je.
      Nikdo proti němu nepůjde.Páč ví co je zač.
  • Vell
    Babis Je fain politik fandim jemu
    • PR Agrovyžertu
  • Tlučhuba Kalousek je již dlouho na politické scéně a mnoho lidí si dobře pamatuje, kam jeho nestydaté kroky směřovaly, když byl u koryta, do kterého by se taky s ohromnou chutí zase vrátil, ale jaksi ho většina lidí už prokoukla a pamatuje si i na vojenské padáky, opilecké scény a další neurvalé ekonomické přehmaty, takže ještě Ti zbývají mladí studenti, které řídí Rektoři na čele se Zimou v UK, celebrujícím administrátorem při házení vajec na prezidenty.
  • Kdybych původem Čech ve slovenském parlamentu vykřikoval, že všichni kradou, kromě mě, tak neprojdu večerní Bratislavou bez rozbité huby a natržené zadnice !
    V tom bychom se měli od temperamentních bratrů ( a myslím to vážně protože je mám rád) Slováku opravdu učit !
    • jane
      typické myšlení xenofoba rasisty a nácka
  • Jestli někdo a nechci říct Babiš (třeba jeho příbuzní) využili zákony té doby tak jsem zvědav co s tím vyšetřovatelé nadělají *1*
    • Zavřou toho zloděje Bureše, co by dělali jiného. A ryba smrdí od Hradu.
      • Přání otcem myšlenky aneb mokrý sen sluníčkářů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit