Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blázon apač nikdy nepochopí, že ku mne ako premiérovi Česka sa bude prezident Horáček hodiť.
  • Spíše fandím akademiku Drahošovi, ten však ještě kandidaturu nepotvrdil, Horáček by byl taky dobrý prezident, všichni jsou o třídu lepší než to, co tam sedí dnes. Mstivá, nemocná a opilá osoba, která místo aby národ spojovala, tak pomlouvá, mstí se , lže a popouzí různé skupiny lidí proti sobě. A v ruském anusu se cítí nejlíp.
    • Kdo je Drahoš? Nějaký staroslovanský kníže? O tom chlapovi jsem v životě neslyšel! A v jakém anusu se nejlépe cítíte Vy, paní Evo?
  • Horší než to co teď straší na hradě by jistě nebyl.
  • Horší než to současné ožralé hradní strašidlo by jistě nebyl.
    • Horáček na Hradě? S tímhle panoptikem? To by byla potupa českého národa, vždyť je to komediant. Prezident Zeman je státník na úrovni. To se vůbec nedá srovnat. Navíc ta Vašáryová s těmi jejími Arabáči, ona dělá jak jatá, by jich tady byly milióny. Asi jí to nějakej přičmoudlík dobře udělal, a teď by si to kvůli ní měla odkašlat půlka Evropy.
      • A co to panoptikum co je dnes na hradě? Mynář bez prověrky, po hradě se potuluje pes a shrnuje koberec, všude nakouřeno jak v putyce, potácí se tam strašidelné zjevení a řídí to tam ovčáček čtveráček- A to strašidlo je "státník na úrovni"? Vykřikuje do rozhlasu cosi o genitáliích a na mezinárodní fóru se stěžuje, že mu řízek chutnal jako bublinková rrdel. To je nanejvýš tak na úrovni dlaždičů ze 4.cenové na Vysočině.
        • Pozor, Zeman nikdy nebyl občanem Vysočiny. Je to náplava z Prahy z Prognosťáku, kdy za dob komoušů koupil 2 sekničky v Novém Veselí v objektu bývalé tvrze. Možná z nějaké vychcánkovosti mu dal čestné občanství starosta Nového Veselí. To už tak bývá u řiťolezů.
  • Becheroviči, Becheroviči, přijde den a půjdeš do... *15*
    • Každého to jednou čeká, i Tebe, neboj.... *1* *1*
    • velice silná myšlenka sajmon, bravo
  • Pan Horáček je můj favorit
    • Horáček je "valchař" a vexlák. *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit