Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vekslák Horáček konečně našel lidi stejného ražení,aby mu pomohli na Hrad.Jenomže asi mu to bude "jako mrtvému zimník",protože proti současnému prezidentovi Zemanovi nemá žádnou
    šanci.Nakonec jeho nakradené peníze musí nějak utratit.
  • Becheroviči, Becheroviči, přijde den a půjdeš do... *15*
    • Každého to jednou čeká, i Tebe, neboj.... *1* *1*
    • velice silná myšlenka sajmon, bravo
  • Ha ha skvadra havloidniho ksindlu
  • Blázon apač nikdy nepochopí, že ku mne ako premiérovi Česka sa bude prezident Horáček hodiť.
  • Všem kchárlovcům, havloidům, kavárenským povalečům a těm, co zde sbírají červené mínusy za své výblitky. Máte to štvaní marné. Pokud bude náš prezident Zeman znovu kandidovat, tak si myslím, že určitě opět vyhraje, protože lepší protikandidát zatím neexistuje.
  • Pan Horáček je můj favorit
    • Horáček je "valchař" a vexlák. *16* *16*
  • Že se k těm tajtrlíkům přidal Pafko a Drábová, je mým velikým zklamáním se v těchto lidech... Asi už je to věkem - to ztrácení soudnosti.... fuj
  • radši budu volit pažouta než horáčka
  • Paní Drábová je zřejmě slušný člověk a proto nechápu její politické partnerství s Horáčkem. Z morálního důvodu si jako prezidenta ani nechci představovat člověka, který snad zbohatnul na hazardu, tedy na úkor jiných lidí. Vašáryová na mě uďélala dojem jen v Postřižinách a myslím si, že by nebylo dobré, aby ovlivňovala naše životy.
    • Paní Drábové se vůbec nedivím, za Zemana a jeho ruský ovčinec s donáškou prostitutů se určitě taky stydí, jako polovina národa.
  • Horáčkovo panoptikum mi připomíná Krausovo antizemanovské panoptikum z Primy.
    • Cestu exsenátorovi Novákovi z ODS na Nový Zeland, překazil předseda ODS Fiala, protože s ním počítal do předvolebního týmu ODS.Přestože má Fiala takových politiků
      ve straně dost,musí s nimy šetřit,protože většina je v hledáčku policie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit