Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby to časem nedopadlo tak, že zas pan Hašek bude nakonec jednoho dne rozčarován i se svojí ČSSD..Ono se tak dlouho vrtá a vrtá až !.....
  • Ještě že jsem ČSSD nevolil,na jedne straně nadávají a haní politiku ODS a nyní s němi ustavuje koalici,nehledě na výsledky voleb.Pane Hašku vidím,že jste zklamal jako politik i vy a ČSSD se mi s takovým přístup začiná příčit v žaludku.
  • Poslete socany do riti i s Haskem.
  • Hašek půjde do koalice raději s Langerem. *12*
    • A to je dobře!
  • čéESESdé je další nevolitelná strana, né že bych ten dobytek někdy volil. *16* Zastřel se ty kariéristický dem*nte *16*
    • Tak tak, komouše a socany nebrat!
      • Cikány také ne !!!
  • Komunisti jsou tam sice pořád ti samí, ale jsou úplně jiní.
  • oranzovy trpajzlik. chce velkomoravskou risi spolu s cernoprdelniky.
  • S ODS by byla spoluprace lepsi .... vy hlavy skopovi, chce to dokrast jeste ten maly zbytek co nam zbyl.Podivejte se pod sebe nekteri z vas. Mozna si stojite na.... VEDENI.
  • Hašek má alespoň držet slovo. Naopak značná část oranžové verbeže vykřikuje, že s komunisty nikdy, ani po smrti, ale jak se to hodí tak se s nimi věrolomně spojí. ČSSDKSČ jsou stejní křiváci jako komunističtí zločinci.
  • Docela smutné, že vymyté mozky zde na tiscali.cz diskuzích ještě pořád podporují ty rudé nacisty... Holt komunismus je jako psychická závada, jak vám jednou vleze do hlavy, tak jen tak nevyleze
    • Ještě se jim budeš ty zmrrddee klanět, těm komunistům.
      • Já se špinavým komunistům nepokloním i kdyby mě za tu nepoklonu měli pověsit na ulici...
        Jsou uplně stejné sv*ně jako církev... mají zaslepené věřící, kteří pro ně udělají cokoliv, jen proto že jim bylo nakukáno, že je to správné...
      • Píšeš svým soudruhům?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit