Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oranzovy trpajzlik. chce velkomoravskou risi spolu s cernoprdelniky.
  • S ODS by byla spoluprace lepsi .... vy hlavy skopovi, chce to dokrast jeste ten maly zbytek co nam zbyl.Podivejte se pod sebe nekteri z vas. Mozna si stojite na.... VEDENI.
  • Pokud se na Moravě,chtějí komunisté dostat do vedení krajů, s lumpáckou ČSSD,tak jsou stádem trotlů a Hašek,ač sám darebák,dělá dobře ,že je tam nechce.
  • Vždyť se na něj podívejte, namyšlenej, ukecanej karierista, který vždy potáhne tam, kde z toho kouká prospěch.Jestli jsou komunisti jen trochu čestní a sebevědomí, tak s takovouto velkou hubou ani ránu.Nevím proč být k vůli takovému libovému frajerovi rozčarován!Já bych jej klidně nechal vykoupat se s modrými strakami a politicky promiskuitními černozadky!
  • Hašek má alespoň držet slovo. Naopak značná část oranžové verbeže vykřikuje, že s komunisty nikdy, ani po smrti, ale jak se to hodí tak se s nimi věrolomně spojí. ČSSDKSČ jsou stejní křiváci jako komunističtí zločinci.
  • Hašek půjde do koalice raději s Langerem. *12*
    • A to je dobře!
  • Aby to časem nedopadlo tak, že zas pan Hašek bude nakonec jednoho dne rozčarován i se svojí ČSSD..Ono se tak dlouho vrtá a vrtá až !.....
  • Chvályhodný čin.Je lepší než Sobotka, měl by být předsedou strany
    • Vaše pochvala Haška ukazuje, že ČSSD považujete za stejnou pravicovou stranu, či ještě agresívnější, než samotné ODS, TOP 09 či KDU-ČSL a ostatní. Děkuji Vám za upřímnost, máte pravdu, alespoň by lidé viděli, jak ČSSD lže a už by ji nevolili a začali doopravdy volit komunisty - jedinou poctivou stranu - nepřejmenovala se, protože se nechce schovávat za změněné názvy... Vy jste ještě nezaznamenal, že člověk se přejmenováním přece nezmění ???
  • Zradil marxisticko-leninské ideály!
    • Ále vždyť nikdy žádné neměl !!! Vždy šel a jde jako celá ČSSD jen po penězích ane po práci pro občany a tuto zemi !!!
  • Ještě že jsem ČSSD nevolil,na jedne straně nadávají a haní politiku ODS a nyní s němi ustavuje koalici,nehledě na výsledky voleb.Pane Hašku vidím,že jste zklamal jako politik i vy a ČSSD se mi s takovým přístup začiná příčit v žaludku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit