Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by nás hledali někde v Africe
  • To je fakt. A všichni by si pletli český Švejkoland s jihoafrickou Urundi Ukundi. *1*
  • S tebou, soudruhu, byla vždycky sranda!
  • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komoušem!
  • No, já zastávám názor, že pokud by všichni volili v prezidentských volbách V. Franze, tak
    by si nikdo nepletl ČR a Čečensko. :D

    Pro ilustraci mrkněte sem: http://www.youtube.com/watch?v=GVX1CUcc_eg
  • Modrá slepice vysvětluje Ko Ko Ko Koko-ška. Amici to pochopí, protože jsou stejní tupci
  • Nedělejte si iluze o geografických znalostech Američanů, protože většina si myslí, že svět začíná na pobřeží Pacifiku a končí pobřežím Atlantiku v Americe. A zbytek je "říše zla". Czechoslovakia ještě ve světě něco znamenala, ale nějaké Česko ??? Děkujeme Havle, Klausi, Mečiare, Kalvodo a další....
  • Já to uvedu do srozumitelnější podoby, Pišto: " Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses čurákem " !!! Stejný význam, jako ten tvůj "falus" ale většina lidí tento oragán zná pod svým vulgárním názvem. Používám vulgarity nerad, ale tady už to je potřeba řísi "po lopatě", aby všichni pochopili, čím se stal !!!
  • Tak tak, zaostalí amíci. Pletete si pojmy a dojmy. Demonstrace neni menstruace, byť to zní podobně a teče při tom krev...A Džochar Havel? Dost hustýýýýýýýýýýýýý.
  • Češi zalezte do krytu USA ás budou bombardovat,když si nás plete i agent CIA je to na pováženou .První prezident byl Džochájev Havel.
  • Nevysvětlilo se nic. Američané jsou tak nevzdělaní a tupí a my nemáme co Američanům vysvětlovat, kdo jsme. Oni to mají vědět, zvláště, když naši vojáci s nimi bojují v Afganistánu proti teroristům. Namísto, aby to oni vysvětlili a ČR se omluvili, tak to je ani nenapadlo a klidně požadují bombardovat Česko !!! Co se má náš velvyslanec co omlouvat Američanům za jejich tupost ??? A co vy si to dovolujete obviňovat české diskutéry a nadávat jim do hlupáků s nízkou inteligencí. ??? Sám jste se zde našemu lidu zde ukázal i tu svoji "inteligenci" !!!
  • Tenhle "omyl" mohl dopadnout mnohem hur... Chapu, ze si pletou Cechy s Cecenskem. A nejsou to jen obcane USA. Vzdyt spousta lidi zna jen stat, se kterym sousedi a co je dal, to uz je celkem nezajima... Ja take neznam vsechny staty Severni Ameriky. Ale pokud by mne to zajimalo, tak otevru atlas nebo Google a je to jasny... *1* Myslim, ze tuhle nestastnou zamenu by mel vysvetlit Americanum hlavne pan Obama, kdyz uz si na Hrade placal jatra s projevem...
  • On Zemab kromě toho že chlastá je také hospodský rváč?
  • Také jsem to v počátku hodnotil jako nedostatek znalostí .Ale potom jsem si řekl,vědí všichni u nás,kde leží např.Iowa,Maine či Oregon ? Když mnohdy čtu jednotlivé příspěvky ,tak si nejsem jistý.
  • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce. *2* *2*
  • Asi bych hodnotil na závěr funkčního období.
  • Nechlastej, nebo budeš mít zanícený palec u nohy jako Milouš Becher-Hruškovice a budeš blábolit a padat ze schodů.
  • Zeman je můj president a hlava státu, první dobrý po dvou zlodějských,. *14* *14* *14* *14*
  • Dnes jste, rudořitníci, obzvlášť zábavní; jen tak dál!
  • tak tenhle materiál by ocenila moje švagrová jako lékařka na psychiatrii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit