Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hluboce u mě klesl pan fízl.
    • Najít slušného fízla je těžší než najít slušného kriminálníka.
  • Tady to zase vypadá. Stačí na chvíli odejít a komunistická lůza se jen rojí. A nespokojí se se svými rudými blekoty, ale krade i nicky. Inu, komunisti.
    • Veritas non vincit sed crimen vincit quod fortius est. *16*
  • Myslím,že si tímto požadavkem Lessy podělal celou budoucnost.Protože ho po revoluci zařadí jedině mezi hraboše,kterým je třeba vše znárodnit.U policie,nebo jiném postu už si pak ani neškrtne.
  • Pan Lessy se taky pěkně odkopal! Nechť mu zaplatí ten, který to spískal! Z koho si vzal příklad?
    Kdo napřed také nic nechtěl a pak bral zleva, zprava?
  • lesy odškodnění,kňourová odškodnění samá verbež i stébák čistej jak slovo bóží....i když
    nadále zůstává jen prachobyčejným kariéristou, o jehož morálních kvalitách, vzhledem k jeho kariéře, nelze mít valného mínění. Prostě nic, na co by mohl být pyšný. Ostatně hezky to vyjádřil v jedné diskuzi: "Maminka pro mě chtěla to nejlepší – chtěla, abych byl komunistou…"
  • Mi komunysti mu to stejně znárodníme tak je to jedno. Hlavně aby to zas neprochlastál!
  • A co takhle toho drzého policajta Lessyho nakopat do p*dele a poslat ho na nucené práce k lopatě?
    • Tečko-.Hmm . nakopat potřebuješ ty a Lessy má pravdu a měl zůstat policejním prezidentem, ale to se mafiánům nehodilo, proto ho Langr a spol. zlikvidovali pomocí Kubiceho a Červíčka i dalších .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit