Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V průběhu voleb byl ještě v sobotu dopoledne Schwarzenberk až čtvrtý se ztrátou cca 5 procent. A za hodinu, dvě, div že nezvítězil. Volba to byla velmi podivná, najednou jako kdyby všichni zbylí voliči už voloili jen Schwarzenberka.... Nikomu nevnucuji můj osobní názor a nedoložitelné důvody, ale osobně mi nikdo nevymluví, že to byl volevbní podvod. Nikdo hlasy přepočítávat nebude jako v USA, ale tady už bylo tisíce podvodů, které dodnes nebyly odhyleny a jediný, kdo je v base bez soudu je Rath-dost možná nebvinný. Prostě překážel a bud naším "hrabětem Monte Christo...Volební systém - dvoudenní, v noci nikdo nic nehlídá a urny jsou jen přelepené lepenkou s razítkem, jaké komukoli udělají za stovku na počkání. Patří do 15 století, kdyby se tenkrát něco ovšem volilo. A další možností je počítačový program, který výsledky zfalšuje za pár vteřin... ani ten není problém pro programátory. Volební komise jsou různorodé a sčítají poctivě, tím ale podle mne volební poctivost končí... A Zeman už asi ví, že za prezidenta je předem naprogramovaný Schwarzenberg, proto nebude zbytečně cpát peníze do kampaně... Kalousek nepotřebuje boha, ale Schwarzenberga na hradě, aby měl drápy na ČNB a té odebere bankovní dohled , banky budou vytunelovány a občanům zbudou jen dluhy... ty tu mateřské zahraniční banky nechají, ale úspory odplují do EU a následně úspory našich občanů "prožerou" Řekové a Italové... Inu, proč blbečkům nechávat peníze, že ??? Opravdu jim peníze do rukou zřejmě nepatří - hlavně, že tu nevládnou komunisti...
    • Národe probuď se toto je jediná cesta
      http://www.youtube.com/watch?v=xXekFsv-NuY
    • Ty to zjevně nemáš v životě lehké; vyzkoušej si přivydělat psaním vědeckofantastických povídek.
      • A proč bych měl psát sci-fi fantasmagorie, když je tady mám jako na podnose. A ty čti, co je napsáno, pokud tedy jsi alespoň alfabet - píši přece svůj názor, mám na svůh názor právoí a navíc předem upozorňuji, co je mi podivné a proč a píši, že to nemohu doložit,k tedy, že jsde jen po spekulatívní názor. Zda je pravděpodobný, ať si každý posoudí, na kolik jsou ty podivné okolnosti pravděpodobné. Prostě tvrdím, že Schwarzenberg bud ečeským prezidentem, protože ty "temné síly" potřebují na hradě Schwarzenberka a ne Zemana. A ten to buď ví, nebo minimálněw tuší, ale předem to nevzdává, poněvadž to také nemůže doložit. A z jeho úst by to již bylo horší. Ostatní si snad můžeme myslet, co chceme, ne ???
  • Ano je neuvěřitelné že v tomto národě žije strašná spousta nepoučitelných blbců a do 2 kola pošlou 2 darebáky takže slušnej člověk nemá komu dát hlas.
    Kníže je jako člen vládní koalice a nadřízený Kalouska spoluzodpovědný za škrtání peněz pro matky s dětma ¨důchodce i pracující. Za asociální politiku vůči nezaměstnaným kterou prováděl Drábek a kde úřad práce který není schopen zajistit lidem práci pak sám ty lidi trestá za to že oni jí také nemohou sehnat.
    Na tuto politiku nadává většina národa a přesto podporujou jednoho z jejich tvůrců
    Neuvěřitelné!,
    Dienstbier mladej nadějnej politik s morálníma zásadama ( které nyní opět ukázal na rozdíl od mnoha jiných ) sociálním cítěním a žádným skandálem se do druhého kola nedostane a lidi volej Zemana který je napojen na Šloufa který scháněl podporu pro zvolení Klause prezidentem a s kmotříkama ODS je jedna ruka.
    Není divu že Klaus a mnoho členů ODS volá Zeman na hrad.
    Takže nás opět nečeká žádná změna ale jen pokračování současného marasmu.
    Lidi nadávaj ale stejně zvolej to nejhorší co mohou. Druhé kolo mě už nezajímá.
    Jeden je větší gauner než druhej. Volba tohoto ovčího národa je ostudná.
    • S tímto příspěvkem plně souhlasím, otom že jsou Češi banda blbců,jsem tu už jednou psal. A taky jsem tu napsal,proč a jak dlouho si nechají Češi sr*t na hlavy a na všechno kývat.Proč nejdeme do ulic a nepošleme tuhle zlodějskou a zkorumpovanou vládu,rovnou do krymu i s tím obr zlodějem Klausem i s jeho kumpány,které zachránil svou opět zlodějskou amnestijí,kvůli kterému teť chybí v rozpočtu miliardi.Tyhle dva šašky jsem taky nevolil,Zemana z důvodu,že má špinavé ruce ze svého působení jako premiér a knížete proto,že souhlasí s okrádání lidí v tomhle státě.Lidi kdy už konečně otevřete oči a zapnate mozky.
    • Dienstbier je technolog moci,typický machiavellista, odkojený zákulisními machinacemi českého Parlamentu. Kromě politiky v životě nic jiného nedělal a jeho jedinnou touhou je vyhřívat se na výsluní moci. Je to na něm vidět a český člověk není na hlavu padlý aby to nepoznal.
      Zemana volí slovanočeši. Schwarzenberga germanočeši. Dávkočeši by nejradši Fišera. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit