Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... poslední vzkaz pro chudáka: pokud nenavrhneš do pátku místo a čas, jsi fakt baba :)))
    • ... jsi baba, jasné od první vteřiny, degene :)))
  • ... stále marně čekám na návrh místa spravedlivé smrti primitiva F45 apod. :)))
    ... s touto bezpohlavní troskou se rozhodně již na jiné téma bavit nebudu, umře
  • ... vážená Policie České republiky, mrzák F45 atd. se nepostaví ani své primivní domácí negramotní Rómce, ale pokud by se nedopatřením potkal na ulici s mou fyzičkou, žádám tímto o polehčující okolnost, že umře nepoužitelný asociál :)))
    • Až tě potkám, tak ti urazím palici a naseru ti do krku, ty zbabělá kryso. Naposledy se tě ptám, kdy a kde, ty hnusná sračko.
  • Jak nesplněnej sen? Drogový kartely mají pořád na světový úrovni!!! *15* *15*
    • ... jsem naprosto konsternován, o kolik pater převyšuješ degena, který se zde čísluje :)))
      ... jsi to ty, nebo si jej podáš?
      • ... pochopitelně není důvod hlasovat, když šlo o spolehlivé hlasy proti přírodě....
  • Simon alias blijec pitomeček je starej kriplík na invalidním vozejku, věčně připosranej. Tak jak je ty kriplíku..hi..hi
    • ... jsi nezbabělejší primitiv, napiš už, kde tě zlikviduji jednou ranou, bezpohlavní nulo :)))
      • Jen počkej, co tě potkám. Jednou ranou ti urazim palici a neseru ti do krku, ty zbabělá kryso.
    • ... ke své primitivní představě se bohužel sám přibližuješ nejvíc, kriple, kdě tě dorazím?
  • ... parádně jsem si naposledy pokecal s nejprimivnějším Rómem v Česku, je neškodný :)))
  • ... je mi líto, ale zdejší nejmenovaná primitivní krysa se nedokáže postavit čelem nikomu :))) ... plkat s degenem nemá smysl, stačí mi však, že jsem zesměšnil neprimitivnějšího koko*a
  • Teplej blbeček Semjon Gayínek vyrazil na noční se svým nejtvrdším multinickem!!!
    Cháchá a jako štátkripl na vozejku se chce prát!!!

    CHICHICHI !!!
  • ... pokusil jsem se normálně komunikovat s F45, bylo to s posledním póvlem naposled :)))
    • Jdi do prdelee Simone alias blijče pitomče..hi..hi
      • ... není vůbec překvapením, že nikdy nepochopíš, kdo z tebe zrovna dělá kripla :)))
        • Ty jsi starej kripl, kterej jezdí na vozejku s připosranou pemprskou mezi nohama..hi..hi
          • ... mám 2 pemprsky, napiš už, kriple, kde a kdy chceš mít 1 v hubě a druhou v řiti :)))
            • Ty dostaneš po hubě a kopnu tě do řiti kriplíku..hi..hi
  • Blijec pitomec a americká filcka Simona je z největší pravděpodobností jeden a tentýž kretéén..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit