Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad nestojí ani za komentář,ale neodpustím si poznámku.Hlas dám pouze tomu,kdo mi přistaví k domu nové auto nebo dá 1mil.na úpravu bytu.Pochopitelně se k tomu přidá i rodina.
    • ... tohle si mohou strčit do (_!_), ať nám doplatí ty zadržené 2/3 z nároku poslední valorizace důchodů *10* *10* *10*
  • 9x na WC, nebo na měsíc balenou. Na toaleťák už nebude....
    • Tak to tedy ne!!! v Praze na Wilsonově nádraží to vydá na 2x ná WC. A 5 Kč zbude. *1*
  • Tak tomu se říká almužna. Největší novodobá drzost je neustálé naříkání ekonomů
    i některých studentíků že důchodci cucaj peníze od státu. Každej pracující
    důchodce však roky poctivě odváděl státu peníze na svůj důchod.
    Při současné nezaměstnanosti a časté práci na černo bude řada dnešních
    mladíků v budoucnosti brát důchod možná v hodnotě těch 45 korun. *1* *1*
    • Jsem v důchodce. Pracoval jsem 45 let na dráze. Ve dne v noci, v pátek i svátek. A mám toho plný zadek.
      Nelíbí se mi, pokud se jde do důchodu a ještě jdou makat do kanclíku. Důchod by měl pokrýt výdaje spojené s důstojným prožitím konce života a sedět doma na zadku nebo zahrádka atd. Po šedesátce si každý uvědomí, že se ta smrt blíží a tak by měl mít klid a ne se starat o peníze. Nikdo neví, kdy si zubatá přijde.
    • Studentíci si stěžují, protože i z jejich nuzné brigády je odváděno SOCIÁLNÍ pojištění, které pobírají důchodci a přitom tomu studentovi se to nezapočítává do odpracovaných let na důchod, protože to není pracovní smlouva, ale dohoda o provedení práce...takže ano, stěžujeme si... vy vysavači
  • Tak se podívejme. Důchodce si bude moci přilepšit. Bude si moci koupit navíc jeden, jeden rohlík denně. Úžasné jak se pečuje o spoluobčany, kteří harovali 45 let a platili daně. Státe a co tak malý útulný koncentráček pro babičky a dědečky. To by vyšlo levněji.
  • To jim stačí,mají se jako baroni,utrácí tisíce za léky a čokolády pro vnoučata *3*
  • To se teda zemanovci vyznamenaj. Hlavně, aby zbylo pro cikány, na válčení a darmožroutům v politice !!!
    • Politiků tam sedí 281...pokud si přidají 5 000 Kč za měsíc, tak se jedná o částku 1 405 000 Kč...1,4milionu...Pokud přidáme důchodcům 45 Kč za měsíc (kterých je počítejme 2,5 milionu), tak se jedná o částku 112 500 000 Kč...112milionů...

      Ono není tak snadný důchodcům přidávat peníze...nadávat jako vy umí každý :)
      • Špidla má penzi 70 000kč. jako bývalý europoslanec a určitě není jediný. Havíř, hutník má 13-14 000 kč. a všichni mají stejný žaludek. Starobních důchodců je 1.75 mil x 45 -79 000 000. Počty Vám teda nejdou.
        Pokud by erár chtěl šetřit a netrpěl tenhle švajneraj, tak by penízků bylo dost. Prachy se musí hlídat, to ví každá hospodyňka.
        A politici. Jak může někdo komu je 30-35 let, kdo prd udělal, neumí si ani utřít zadek rozhodovat o zákonech a státu. Kde nabral ten rozum, co prožil, jaké má životní zkušenosti , že si troufne radit a rozhodovat o lidech a jejich životě.
        • Jsou důchodci, ktří mají 8500 a taky dělali celý život. Nejde o to, že mají skoro polovinu havíře. Jde o to, že živoří a nemají slušné stáří na rozdíl od těch kteří nedělali nikdy.
          V tomto - s prominutím - státě po roce 1989 není a nebude spravedlnost. Klausozloději
          budou krást a krást. Zákony schválené ode dne klíčů jim to budou umožňovat.
      • Správně, důchodci si průběžně přilepšují svými styky a dobrými platy mimo hlavní? činnost v politice. Mohou se vykecat v Lídlu či Kauflandu, zatím co většina současných politiků se bojí a celé noci nespí, aby na ně něco neprasklo, že!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit