Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dědeček a babička ujídají chlebíčka.Dobře by se žilo,kdyby jich nebylo!
    • to je presne to co se Vam snazi natroubit nejaci blbecci - vy nemate prarodice?
      Problem nejsou stari lide, problem jsou politici, kteri rozkradaji verejne penize, takze neni na nic dost, ani na zdravotnictvi, skolstvi atd...
    • To je perfektně vymyšlený tah: důchodcům se samým štěstím rozbuší srdce tak silně, že je trefí šlak a státu zůstane celý důchod. Navíc už stát nepřispívá ani tím směšným příspěvkem na pohřeb, tak to se do státní kasy budou korunky sypat. To se to bude krást!!
  • Ani jsem nečetl co tu lidé píší.To si z nás dělají pr..l! Sami rozhazujou miliony,platymají nekřesťansky vysoké a ty se ovčane živ jak můžeš.Komunisty na ně.Zabavit jim majetek ,pozavirat je popřípadě pověsit!
  • Jupííí! To se rozšoupnu! Díky, vládo! Už vím, proč jsem tolik roků pracoval a platil daně. Hned si za to koupím jedno máslo měsíčně. Jen doufám, že tu "vysokou částku" ještě nesnížíte, aby na vás zbylo ještě více, protože my, na rozdíl od vás, jsme přece ta generace, která je skromná a odříkání zvyklá. / "Perly" jedné političky /.Takže směle do nás! Ono i to je totiž možné, protože u nás není nic nemožné. Toto je praktická ukázka úcty ke stáří a předchozí generaci. *13*
    • To zas bude v alejích nablito...
    • ..chi chi, jen aby to nebylo to máslo, co oni mají nebo měli na hlavě. Oni se ho zbaví a přehrají ho na nás. Že by úmysl? To by mi tedy vůbec nechutnalo. Nic ve zlém, troška humoru nám snad neuškodí, když už není čemu se ve skutečnosti smát.
  • kocourAmadeus
    45 korun. Tak to mohu jít i v Praze 2x na veřejné WC a ještě mi zbude. Díky Kalousku.
  • 45 korun=30 rohlíků v akci na každý den jeden to kdyby měli v Somálsku *1*
  • Ministr práce v demisi František Koníček - od toho vyžranýho prasete to tedy sedí. Ten by za 45,- Kč nezvedl ani svůj tlustý zadek. *12* *11*
  • Jsem důchodce a mám se tak, že někdy mám k jídlu i maso. Proto jsem rozhodnut vzdát se přídavku 45 Kč ve prospěch ředitele Českých drah, kterému byl snížen plat z 500 000 Kč měsíčně na pouhých 250 000 Kč plus náhrady. On se možná rozdělí napolovic s jiným chudákem, který je na tom jako on.
  • Pro Eva.Pokud jsi pomáhala stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,tak tě brzo čeká výplata zaslouženého důchodu na holý zadek bejkovcem Potom si budeš"medit".
    • nenavážej se do Evíka! Kecáš mimo mísu
    • Však ty víš....
  • Vzhledem,že už je tato země na pokraji státního bankrotu,jeví se nutnost,místo uvedené troubovitosti,přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.To v praxi znamená,že všem důchodcům,kteří jásali pro Havla,Klause a podobné darebáky a pak stáli přitrouble ve frontě na kuponové knížky,nebo prodej podnikových akcií,bude vyplácen zasloužený a spravedlivý důchod jedině naholý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví budou mít uvedení zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak hned budou stovky miliard na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.S uvedenými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.S přibývajícími jelity,při výplatě důchodů,dojde u uvedených zlumpačelých důchodců i k zázračnému zmoudření.Napadne je,že pro Havla,Klause a další darebáky kdysi tak horlivě jásat neměli.
  • Vzhledem,že už je tato země na pokraji státního bankrotu,jeví se nutnost,místo uvedené troubovitosti,přejít na výplatu zasloužených a spravedlivých důchodů.To v praxi znamená,že všem důchodcům,kteří jásali pro Havla,Klause a podobné darebáky a pak stáli přitrouble ve frontě na kuponové knížky,nebo prodej podnikových akcií,bude vyplácen zasloužený a spravedlivý důchod jedině naholý zadek bejkovcem.Ve zdravotnictví budou mít uvedení zlumpačelí důchodci nárok jedině na bábu zaříkávačku a i tu si platit ze svých úspor.Tak hned budou stovky miliard na svižné splácení starými lumpy nasekaných dluhů.S uvedenými lumpy musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.S přibývajícími jelity,při výplatě důchodů,dojde u uvedených zlumpačelých důchodců i k zázračnému zmoudření.Napadne je,že pro Havla,Klause a další darebáky kdysi tak horlivě jásat neměli.
    • D.ment Klas jak jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit