Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není sám z ministrů kdo porušuje zákon, ale je imunní tak se tomu může jen smát
  • Tak co, antiparoubku, udělal ses nad fotečkou?
    • Hele, vzdělanče. Potřebuji píchnout. Pomůžeš mi s překladem následných vět do češtiny? Určitě víš, v jakém jsou jazyce?
      Die Bedienung ist möglich über einen Gegenstand mit kleiner Kontaktfläche (Touch-Stift) oder mit dem Finger bzw. Handschuh. Die Justage sollte mit einem möglichst ähnlichen Gegenstand durchgeführt werden, wie der, mit dem anschließend die betriebsmäßige Bedienung erfolgen soll.
      Stačí mi to do neděle. To zvládneš. Já přeložím zbylých 60 stránek, ju :)))))
      • Překladatel hajzlpapíru. To máš na hajzlpapíru natištěný tenhle text ? Tak proto jsi tak chytrý jak Šalamounova řiť, debílku. Kdes ten papír ukradl, morgoši briketový *1*
      • Neni nejmensi duvod ti pomahat, preloz si to sam, stejne bys za to nic nedal *1*
    • ... si neskutečný ubožák, nemohu jinak, s každým hajzlem se nebudu bavit o svém krásném vzdělání a skvělých výdělcích, cítím s bídou tvého ducha a peněženky :)))
      • ... je kouzelné, jak se sejde z blbosti 7 čurááků bez jakékoli životní perspektivy :))))
      • Jo penězma mu vytlučeš voči,jednou korunou jedno a druhou korunou druhý voko !
      • *1*
  • Ten už měl dělat souseda Ráthovi dávno! *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Napadá mi v souvislosti s nynějším vyšetřováním Vlasty Parkanové, kolik milionů tam proteklo a zbytečně se vydalo na provizi za zprostředkování a kolik ušetří na nezaměstnaných a sociálních případech. Jaké sociální dopady má tento případ? Když pan Benda v TV obhajuje, že je přece normální, že vláda promrhala 680 milionů za letadla, protože prý mají právo chtít je od jiného partnera, než politického rivala. A co my? My nemáme právo důstojně žít, když tu lidé přijdou o práci nebo o zdraví? Nebo zestárnou a nemají dostatek finančních prostředků, aby si mohli nakoupit služby, jež by je opatřily, když už nemohou?A proč vlastně nemohou v konci svého života? Není to snad proto, že celý život chodili do práce, ať byli nemocní nebo ne, a důchod je jen malá kompenzace za jejich odevzdané zdraví ve prospěch tehdejší společnosti?
    Nebe-lidem.cz
  • protože není zavedena "pracovní knížka" kterou může mít každý u sebe nelze kontrolovat to dá rozum a díky 20 roků trvajícímu problému jsem přijal co bych nikdy neudělal 90 % zaměstnanců kteří "kradli" a někteří s ůdivem že se musí pracovat. *11*
  • Paní Německá, máte dalšího adepta! Ihned ho vydat orkánům činným v trestním jednání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit