Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je největší z m r d ze všech politiků. Pardon, zapomněl jsem na Kalouska ! !
  • Takže tento křivonosý gangster taky nedodržuje zákony, ani se nedivím.
  • "Pracovní smlouvu u sebeů může vymaslet jen úřední hovado, které sedí za stolem.Lidé kteří fyzicky pracují v montérkách za nějaký čas smouvu v kapse rychle zničí,ztratí,
    vyperou,... Pracující lid buzerují výmysly a ve vlatních řadách mají nasráno.
    • Pis v nasem jazyce,a ne v ukrajinstine.Pablbe *8*
      • Ty běž taky do řiti, hovádko boží !
  • Vždyť už mějte rozum ZÁKONODÁRCI!
    Jako elektrikář, mám svůj plán práce, ale ten se často mění podle potřeb zákazníků. Mnohdy ani nevím, kam se během dne zatoulám. Někdo zavolá a já ho jedu zachránit. Tak jaképak smlouvy sebou! Jsem spíš jako taxikář, ten taky nejede se zákazníkem na základě písemné smlouvy. Kde mně potřebují, tam pracuji, smlouva -nesmlouva! Tak už to pochopte a buďte rádi že se většina lidí snaží poctivě uživit sama!
    Nemáme žádné finanční pobídky jako velké firmy u nás!!!
    *6*
  • Obecně vzato,tato koalice má zřejmě krédo: " Hnusit život občanovi,jak to jen jde a nikdy jinak"!
  • ...jo jo...věřím, že Drábek je ve své bytostné podstatě totalitní demagog, propagandistický karierista a autokrat bez svědomí a zábran důstojné lidské bytosti....Věřím, že jde o všeho schopného pohůnka, který,kdyby pracoval pro Stalina či Goebblese, asi by klidně učil národ pracovním návykům např. v Gulagu, nebo v koncentračních táborech...neboť těmto gaunerům vždy šlo o levnou pracovní sílu, na které oni zbohatli z pozice své moci...
    Věřím však, že v demokracii stát nepatří Drábovi s karabáčem, nýbrž národu ve své vlasti....Věřím, že Drábek je asi hrůzným příkladem této fašisticko-bolševické zlotřilosti...dle mého názoru..jistě mu nejde o prosperitu národa a vlasti, nýbrž o fašisticko-bolševickou gubernii, ve které si počítá mrtvé duše na svých zlotřilých prstech...v rozporu s Ústavou ČR...dle mého názoru...
    • Plně s Vámi souhlasím
  • To nám řekl pan Kužel novinku! Tady si o tom vykládají i holubi na střeše. To (drábkovo) odrovnávání lidí ze zákulisí je jen zlomek.
  • Potkat Drábka v noci v lese utíkám jak zajíc !
    • Proč bys utíkal, hned mu nakopat p---l !!! *1*
  • Drábek je křivá svině, která dělá kariéru přes demagogii a nátlak. Jeho postupy svědčí o manažerském diletantismu.
    • Běž do řiti, brblo *1*
    • Dobrý hospodář krysí ksicht Drábek je všehoschopný darebák, který chudým bere, aby si sám nahrabal na IT programech. *12*
  • kuní ksicht
    • Nemělo býti užito ještě jedno písmenko?

      Na straně druhé docela přiléhavé. Ale takový čestný a pracovitý soudruh, kterému je nadevše blaho všech občanů, asi byhom tak neměli o něm smýšlet *3*
    • Urážíte kuny, ty jsou svým způsobem užitečné. Navrhuji označení krysí, popř. potkaní ksicht.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit