Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je největší z m r d ze všech politiků. Pardon, zapomněl jsem na Kalouska ! !
  • To nám řekl pan Kužel novinku! Tady si o tom vykládají i holubi na střeše. To (drábkovo) odrovnávání lidí ze zákulisí je jen zlomek.
  • Vždyť už mějte rozum ZÁKONODÁRCI!
    Jako elektrikář, mám svůj plán práce, ale ten se často mění podle potřeb zákazníků. Mnohdy ani nevím, kam se během dne zatoulám. Někdo zavolá a já ho jedu zachránit. Tak jaképak smlouvy sebou! Jsem spíš jako taxikář, ten taky nejede se zákazníkem na základě písemné smlouvy. Kde mně potřebují, tam pracuji, smlouva -nesmlouva! Tak už to pochopte a buďte rádi že se většina lidí snaží poctivě uživit sama!
    Nemáme žádné finanční pobídky jako velké firmy u nás!!!
    *6*
  • Takže tento křivonosý gangster taky nedodržuje zákony, ani se nedivím.
  • Potkat Drábka v noci v lese utíkám jak zajíc !
    • Proč bys utíkal, hned mu nakopat p---l !!! *1*
  • Tak co, antiparoubku, udělal ses nad fotečkou?
    • Hele, vzdělanče. Potřebuji píchnout. Pomůžeš mi s překladem následných vět do češtiny? Určitě víš, v jakém jsou jazyce?
      Die Bedienung ist möglich über einen Gegenstand mit kleiner Kontaktfläche (Touch-Stift) oder mit dem Finger bzw. Handschuh. Die Justage sollte mit einem möglichst ähnlichen Gegenstand durchgeführt werden, wie der, mit dem anschließend die betriebsmäßige Bedienung erfolgen soll.
      Stačí mi to do neděle. To zvládneš. Já přeložím zbylých 60 stránek, ju :)))))
      • Překladatel hajzlpapíru. To máš na hajzlpapíru natištěný tenhle text ? Tak proto jsi tak chytrý jak Šalamounova řiť, debílku. Kdes ten papír ukradl, morgoši briketový *1*
      • Neni nejmensi duvod ti pomahat, preloz si to sam, stejne bys za to nic nedal *1*
    • ... si neskutečný ubožák, nemohu jinak, s každým hajzlem se nebudu bavit o svém krásném vzdělání a skvělých výdělcích, cítím s bídou tvého ducha a peněženky :)))
      • ... je kouzelné, jak se sejde z blbosti 7 čurááků bez jakékoli životní perspektivy :))))
      • Jo penězma mu vytlučeš voči,jednou korunou jedno a druhou korunou druhý voko !
      • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit