Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, jestli ono to není tak, že na jednoho černého zloděje zastřeleného bílým policistou připadá deset bílých obyčejných lidí zastřelených a ubodaných černými zloději, o kterých se v rámci politické korektnosti a pozitivní diskriminace nemluví, víš?
  • Mně teda někteří lidé ani jako lidé nepřipadají. A nemá to souvislost s barvou pleti...
  • komunista jako anonym a já
  • ???
  • to u nás jsme dál, naši daňoví zloději jsou naší smetánkou a cizí (Tymošenko) ještě importujeme.... *15* *15* *15*
  • až zastřelí černý policista neozbrojeného vzdávajícího se bílého kluka, který ukradl doutník, pak uvidíme
  • no, Franzi, Jeffe,...atd ten zastřelený třeba se jí nedočkal..-
  • já zase jsem toho názoru, že každý úchylný rasista by měl povinně strávit celou dovolenou a třeba i druhou uprostřed komunity, kterou tak nenávidí (to je u něj projev komplexu méněcennosti, to je jasné/ až pochopí, že všichni jsme lidé.
  • asi se budete divit, ale rozhodně se to nestalo poprvé a kromě toho v civilizovaných zemích jsou přersné postupy a zastřelit je až úplně nakonec,,,,
  • asi je to v našem vzoru USA běžné, že je zastřelen člověk, který ukradl prkotinu a vzdává se... takže hurá do další rasové války nebo bude třeba, aby zastřelili taky nějakého bílého zloděje aby bylo skóre vyrovnané. Jo a až se vrátí ten vrah k polici, bude sloužit na stejném místě?
  • Neříká se Pišta Štefanovi?
  • jako anonym
  • Nevím kdo je Alina a je mi to jedno, protože mě zajímá CO se píše a ne kdo to píše. Ale zato vím dobře kdo je pomatený komunista, který krade nicky.
  • Ne z Kadaňe
  • Jo je to ten opálený Pišta česky Petr.
  • Alina to je ten Rom z Plzně ??
  • Jestli to je vzorek jejich policistů, tak už podle vizáže je to dobrý.
  • To, že by policista střílel na člověka který se vzdává a nic nedělá, tomu může věřit pouze ten, kdo slepě poslouchá české sdělovací prostředky. I když- stát se to u nás proti cikánovi to by takový policista byl ihned odsouzen k trestu smrti za rasismus a rodina cikána by byla oslavována a pobrala od státu jistě miliardu korun jako odškodné.
  • Nikdo by si nemel v dnesni dpbe dovolit to co negri v Americe. Je potreba kazdyho takovyho zlodeje rovnou zastrelit a to i pri demonstracich, oni by si pak rozmysleli delat kraval...
  • U nás by dostal 20let za rasistickej útok.Tam snad se mu dostane očištění jména.V rusku by to nikdo neřešil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit