Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi je to v našem vzoru USA běžné, že je zastřelen člověk, který ukradl prkotinu a vzdává se... takže hurá do další rasové války nebo bude třeba, aby zastřelili taky nějakého bílého zloděje aby bylo skóre vyrovnané. Jo a až se vrátí ten vrah k polici, bude sloužit na stejném místě?
  • Jestli to je vzorek jejich policistů, tak už podle vizáže je to dobrý.
    • Alina to je ten Rom z Plzně ??
      • Nevím kdo je Alina a je mi to jedno, protože mě zajímá CO se píše a ne kdo to píše. Ale zato vím dobře kdo je pomatený komunista, který krade nicky.
        • jako anonym
          • ???
            • komunista jako anonym a já
      • Ne z Kadaňe
      • Jo je to ten opálený Pišta česky Petr.
        • Neříká se Pišta Štefanovi?
  • To, že by policista střílel na člověka který se vzdává a nic nedělá, tomu může věřit pouze ten, kdo slepě poslouchá české sdělovací prostředky. I když- stát se to u nás proti cikánovi to by takový policista byl ihned odsouzen k trestu smrti za rasismus a rodina cikána by byla oslavována a pobrala od státu jistě miliardu korun jako odškodné.
    • asi se budete divit, ale rozhodně se to nestalo poprvé a kromě toho v civilizovaných zemích jsou přersné postupy a zastřelit je až úplně nakonec,,,,
  • Nikdo by si nemel v dnesni dpbe dovolit to co negri v Americe. Je potreba kazdyho takovyho zlodeje rovnou zastrelit a to i pri demonstracich, oni by si pak rozmysleli delat kraval...
    • já zase jsem toho názoru, že každý úchylný rasista by měl povinně strávit celou dovolenou a třeba i druhou uprostřed komunity, kterou tak nenávidí (to je u něj projev komplexu méněcennosti, to je jasné/ až pochopí, že všichni jsme lidé.
      • Mně teda někteří lidé ani jako lidé nepřipadají. A nemá to souvislost s barvou pleti...
  • Ano v USA se nevinný člověk vždy dočká spravedlnosti!

    To v Rusku je každý odpůrce vládnoucí Rudé mafie donucen buď k odchodu do exilu
    nebo zavřen za daňové nedoplatky. KGB už je tak líná že všem odpůrcům přisuzuje
    jeden údajný zločin jako přes kopírák.

    Kde jsou ty časy kdy měla pro nevinné oběti 100 různých nálepek - Kulak nepřítel lidu
    či imperialistický agent.
    • to u nás jsme dál, naši daňoví zloději jsou naší smetánkou a cizí (Tymošenko) ještě importujeme.... *15* *15* *15*
    • no, Franzi, Jeffe,...atd ten zastřelený třeba se jí nedočkal..-
    • U nás by dostal 20let za rasistickej útok.Tam snad se mu dostane očištění jména.V rusku by to nikdo neřešil *3*
  • Jednoznačně vlna demontrací je jen v duchu chorobného multikulti, ve kt. je za rasistu považován jenom běloch, nikdo jiný.
    • až zastřelí černý policista neozbrojeného vzdávajícího se bílého kluka, který ukradl doutník, pak uvidíme
      • no, jestli ono to není tak, že na jednoho černého zloděje zastřeleného bílým policistou připadá deset bílých obyčejných lidí zastřelených a ubodaných černými zloději, o kterých se v rámci politické korektnosti a pozitivní diskriminace nemluví, víš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit