Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak jsem nezaslechl že by tento konvoj měl povolení od našeho parlamentu nebo už neplatí ústava ,která říká , že na úzení čr se může sdržovat cizí armáda max. 48 hodin. Na už nejsme suverénní stát my už o tom nerohodujeme.
  • Ano zdejší rusofil krade nick soudružkaPusinka a nadává na systém.
    Nevolila jsem TOP ale ta paní od nich má pravdu - měl by být potrestán ten kdo zneužívá
    svobodu slova EU k propagaci totalitních režimů.
    Je to ostuda že Semelová veřejně popírá politické vraždy Gottwaldovců z 50 let.

    V rudé KLDR by jsi takto na vládu nadávat nemohl. Tam už by si tě za kritiku podával
    sadistický dozorce v Gulagu obuškem.
    V Číně je dodnes internet cenzurován. v Rusku jsou nepohodlné stránky blokovány.
    Autoři kteří kritizují nebo píší o korupci jsou zavíráni mláceni a často i vražděni.
  • Přestaňte špinit a pomlouvat názorovou odpůrkyni.

    Simona
  • Ten rusofil Vyvadil to ale pěkně projel
  • Mám tě ráda.

    Simča
  • Já jsem holka Bohouši a holky nosí kalhotky. Smiř se s tím konečně a nezáviď.

    Simča
  • asi mne nezajímají výklady Hlasů, Filipovských, Krausů a spol. rozhodně to není nic, co je třeba brát vážně, protože budou hlásat vždy jen o, co si myslí, že chceme slyšet
  • Ivan Hlas má nejen výborný hlas, ale také mu to dobře politický myslí.Mám stejný názor na přejezd americké armády
  • To ti nestačí ten radar v Brně? *16*
  • Rusofilové by mi dali runy? Kde by je sebrali?
  • Pozor, soudruhu, abys nezavařil klik-automat *2*
  • Simčo jseš komediantka. Už si to ani tady nelze představit bez tvých gagů.Škoda, že nemůžeš poskytnout nějaké video o své nebetyčné kráse.Tak si to dál užívej a piš co nejvíc, ať se zasměji.Někoho sice můžeš nas.at, ale toho si nevšímej. Člověk musí mít fantazii, jinak by tě mohl jako někteří opravdu považovat za zneuznanýho dědka.Myslím podle těch příspěvků, které bohužel směřuješ jenom na východ.Ale budiž, jiná už asi nebuideš. Na převýchovu jseš už zase moc stará i když jseš mladé děvče.
  • je jiný frajer.Ten organizuje záškodnické aktivity na plné pecky.Volí si své zástupce vydává pokyny a je takovým samozvaným šéfem nového protiamerického odboje.Takový statečný odbojář že si operativně zrušil na svých stránkách telefon i elektronický kontakt.Někdejší poslanec a soudce Vrchního soudu.Pěkní típci se nám vetli do funkcí.Vyneseni hnoji z ODS.Ještě že se nám takto pěkně vybarvují.
  • Jo to víte, když jsem za pecí tak budu do všeho zasvěceně kecat jako pan Glas!!!
  • tebe ale vždy
  • Poláci se svým, tehdy ještě vzorem Hitlerem, zabrali naše pohraničí taky, ddsnes na ně ve zlém tamní Češi vzpomínají. jo že je pak kamarád obsadil, to už byla jiná píseň
  • myslím, že na Hlaváku zapadneš do tamní společnosti, držím palce
  • pokud si naopak myslí, že národ jsou rusofobové plete se opravdu pořádně. a ten konvoj není konvoj, je uveden jako demonstrace síly.
  • to bys odsouval, kdyby ti dali čepici s runami, že *16* *16* *16*
  • fakt nedobré, osvobodil je, německé území jim vybojoval, prostě hrozné zkušenosti. ta západní část Ukrajiny, aby bylo jasno, byla polská asi tak jako Zakarpatí české.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit