Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nějak jsem nezaslechl že by tento konvoj měl povolení od našeho parlamentu nebo už neplatí ústava ,která říká , že na úzení čr se může sdržovat cizí armáda max. 48 hodin. Na už nejsme suverénní stát my už o tom nerohodujeme.
  • Ano zdejší rusofil krade nick soudružkaPusinka a nadává na systém.
    Nevolila jsem TOP ale ta paní od nich má pravdu - měl by být potrestán ten kdo zneužívá
    svobodu slova EU k propagaci totalitních režimů.
    Je to ostuda že Semelová veřejně popírá politické vraždy Gottwaldovců z 50 let.

    V rudé KLDR by jsi takto na vládu nadávat nemohl. Tam už by si tě za kritiku podával
    sadistický dozorce v Gulagu obuškem.
    V Číně je dodnes internet cenzurován. v Rusku jsou nepohodlné stránky blokovány.
    Autoři kteří kritizují nebo píší o korupci jsou zavíráni mláceni a často i vražděni.
  • asi mne nezajímají výklady Hlasů, Filipovských, Krausů a spol. rozhodně to není nic, co je třeba brát vážně, protože budou hlásat vždy jen o, co si myslí, že chceme slyšet
  • Ivan Hlas má nejen výborný hlas, ale také mu to dobře politický myslí.Mám stejný názor na přejezd americké armády
  • je jiný frajer.Ten organizuje záškodnické aktivity na plné pecky.Volí si své zástupce vydává pokyny a je takovým samozvaným šéfem nového protiamerického odboje.Takový statečný odbojář že si operativně zrušil na svých stránkách telefon i elektronický kontakt.Někdejší poslanec a soudce Vrchního soudu.Pěkní típci se nám vetli do funkcí.Vyneseni hnoji z ODS.Ještě že se nám takto pěkně vybarvují.
    • Ten rusofil Vyvadil to ale pěkně projel
  • Jo to víte, když jsem za pecí tak budu do všeho zasvěceně kecat jako pan Glas!!!
  • Milý pane Hlas! Pokud právě vy se necítíte připo...., nechte se ostříhat, šup do UK army munduru a ukažte nám všem nevědomým, co umíte!
  • Kogdá búďet chljéba tovóryšč Půtin?
    • Máš vodku? Máš. Tak chlastej a drž hubu, nebo dopadneš jak Němcov!
  • Za každým stromem na nás číhá agent sí aj ej ale náš mylovaný Vůdce agent ká gé bé Putin si s něma poradí protože má v záloze Raketoplán Buran.
  • Poláci byli odjakživa národ kam vítr tam plášť. Teď si hrají na vojáčky a myslí, že jim amíci budou pomáhat. Dostanou na ústa a bude po předvádění. Ty tři kolony přes naši republiku je vskutku moc a souhlas k tomu mohli dát jen zrádci národa!!!
    • já myslím, že si Poláci dělají zálusk na to, o co přišli, tedy na tu část s městem Lvov.
    • Myslíš že 17 % zabědněců a proruských kolaborantů v ČR bere někdo vážně ? I váš guru Miloš Zeman vás nazval protiamerickými blázny proti kterým je třeba bojovat. *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit