Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle těchto diskuzí sleduji že nejvíce lidem až tolik nevadí naši vojáci v Afganu ale jenom kolik si tam vydělají.(5000USD/měsíc) Normální Česká závist. Pouze se zde urážíte. Co se to s váma lidi děje? Čtyři lidi umřeli a vy zde píšete o nich jaký to jsou zrůdy a žoldáci.Oni pouze dělali svoji práci za kterou jsou placeni a pokud se Vám to zdá hodně brána je otevřená a můžete vstoupit do Ačr.
  • Podle příspěvků si většina národa myslí, že ti chlapi zemřeli pro peníze a za jiné zájmy.. Naši představitelé si s pomocí určitého množství amerikanofilů myslí a přesvědčuje nás , že mise jsou mírové a je třeba tam posílat další vojáky,, kteří si myslí, že mlíko je ráno málo zelené.Měli by jít válčit ti politici. Lituji rodiny těch mladých vojáků, kteří takto pokládají životy a zudraví za blaho těšcch nahoře, kteří tady jenom rozkrádají a zadlužují republiku.Takže upřímnou soustrast a přeji při volbě povolání u nás více rozumu. Vojáky by bylo potřeba zaúkolovat spíše jako policisty a zachránce při katastrofách a k pomoci postiženým lidem. Dále o ně posílit policisty, aby se už konečně zabránilo korupci, rozkrádání a zadlužování.Většina slušných , poctivých a pracujících by si oddychla a byly by peníze i na sirotky, důchodce, rodiny a atd. potřebné věci.
  • každý voják který chce pojistku v ZM si musí zaplatit 6000 kč/měsic
  • Já jsem neměl potíž ani za komunistů říci pravdu.Proto jsem se ,za kritiku komunistů ,dostal až k soudu.Určitě bych neměl problém říci příbuzným zabitých vojáků,že kdyby se tito vojáci nenechali našimi lumpy u koryt zatahnout do této špinavé války,tak ,že uvedení mohli být ještě na živu.Těm vojákům,kteří tam jdou bojovat,bych klidně řekl,že pokud si myslí,že tam jdou i v mém zájmu tak můžou zůstat klidně doma.Já že jim to vyčítat nebudu.
  • Je to opilecký hlupák.
  • Po údajné revoluci začal ráj pro lháře ,lumpy a zloděje.A začalo pro slušné lidi předpeklí.To trvá dodnes.
  • Jediný zločin komunistů,o kterém má ,ješte dnes, cenu hovořit je ten,že komunisté hned nepostříleli všechny lumpy,kteří se při údajné revoluci,s Havlem včele,hnali na tribuny oblbovat národ budoucím kaspitalistickým rájem.Kdyby je tehdy hned komunisté vystříleli,tak dnes nemuselo Česko být na pokraji státního bankrotu.
  • Každý kdo se nechá naverbovat do profesionální armády (u nás v ČR), předem s určitostí ví, že bude nasazen tam, kde má US své zájmy, tedy mimo ČR!!! Vstoupí-li do armády dobrovolně (zatím to jinak není), tak dobře VÍ DO ČEHO JDE !
    Nepřekrucuj skutečnost, Tečko! Plnění konkrétních rozkazů je podružné.
  • hrob se vychčiju taky a rád. Ale, ty chcípneš někde v kanále, takže mi nebude dopřáno.
  • zřejmé,že žoldáci využívají místní obyvatele jako lidské štíty. To kvůli takovým všehoschopným bastardům zahynuli místní obyvatelé a děti *16* na jejich hroby....
  • Viz. střelec. Střelče, samozřejmě, že si zde, jak říkáš ohřívám jen svoji polívčičku i když přesněji bych řekl, že zde prezentuji jen svůj názor. Doufám, že jsi se všiml, že naše vojáky nijak neurážím ani jim nenadávám a proto také nereaguji na vulgární příspěvky zde. Pouze mám asi trošku jiný pohled na dění ve světě než ty a myslím si, že jen pouhý zaslepenec nevidí, že války, které USA v současné době vedou a jsou prezentovány jako války za nastolení demokracie a boj proti terorizmu, jsou ve skutečnosti války za kontrolu nad surovinovými zdroji. Ale jak říkám, je to jen můj názor, který nikomu nevnucuji, někdo, třeba pan Čech, vidí roli USA jako nezištného ochránce slabých a utlačovaných.
  • Tak to bude asi mejlka, na tunely tu je odborníkem ODS. *1*
  • Zeman řekl "nejvýznamnější", ne největší.
    Pleteš si pojmy s dojmy, bolševiku. Mám pravdu. Ale to bolševici slyšet nechtějí. *12* *12* *12*
  • To víte, nechal jsem se unést spravedlivým hněvem.
  • Už mlčím.
  • Mám těžký obavy, že tam dole bude takový malý scvrklý pindík. *1*
  • Stačí, pane Klas, opravdu vám více nezaplatíme. *16*
  • Stačí, pane Klas, dnes již máte splněno. Víte, že více peněz vám nemůžeme za den zaplatit, tak stačí, ju? *1*
  • A co to má společného s tématem článku? Haló, probuďte se, už je ráno!
  • IQ9 - opakuje zvuky. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit