Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaký vlajky ty žoldáky zabalej doufám,že do emerický padli za vopici.....
    • Za tebe,jak si byl vcera nachcanej?To si snad padl sam drzkou na chodnik. *1*
  • Stropnický jim na pohřbu zahraje komedii a Parkanová zazpívá hymnu všech žoldáků a okupantů," Vítej pvapove hvězd a pvuhů"
  • Zahynuli v žoldu Oligarchů, kteří parazitují na všech lidech,zvířatech,rostlinách,surovinách .
  • No, já tak přísný nebudu. Přece jen zemřeli násilně. Pokoj jim!
    S účastí našich občanů ve válce na cizím území nesouhlasím.
    Ale žádná vzneená motivace - jakákoli - už teď nic neulehčí rodinám a dětem.
    Jde mi spíš o to jak se postará vláda, která je tam NA ROZKAZ POSLALA. No a co ti pitomečkové v parlamentě, kteří navíc poučuji a durdí se při každé kritice.
    Ještě si pamatujeme jak se zachovali zdejší mocní vůči vojenským chemikům, které poslali po boku USA proti Saddámovi v době kdy jsme ještě měli v armádě odborníky a čeští vojáci nemuseli dělat nějaké vechtry u cizí základny.
    A pan Stropnický? Převzat tuto úlohu dobrovolně a zhostí se jí stejně dobře jako když vedl debatu s papežem nebo deklamoval v nějakém dramatu.
    Mě by se teď líbil na kultuře A Hermanna na MNO, ať si užije!
  • Sláva hrdinovi,který bojuje proti okupantům své vlasti !!!
  • Američané, vypadněte z Česka. NIkdo tu o vás nestojí. !!!
    • Mluv pouze za sebe,Pruzinskyho a Semelovou.DEGENE! *12* *12* *12*
  • Talibánci se jen brání proti okupantům.
    O mrtvých, které okupanti zabili se nikde nepíše a když, tak se tím chlubí a dostávají medaile za statečnost. Čím víc mrtvých - tím víc statečných.
  • zrušil dovolenou, kvůli smrti vojáků se vrací do Prahy musí si nacvičit komedii na pohřeb......
  • takovýhle žoldácký bestie za peníze vraždí na Ukrajině v Syrii Iráku Lybii atd smrt okupantům
  • Smutne a uprimnou soustrast pozustalym. Nicmene je docela bezne, ze ve valce umiraji vojaci a hlavne - nemeli tam co delat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit