Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidné svátky a hodně zdraví přeji Všem a redakci méně štvavých článků v tom roce příštím. Aby tu zase bylo fajn jako dřív.......
    • Co je na tom štvavýho? To s tou daní z daně je skutečnost. Přečti si zákon o DPH.
      • Myslela jsem to obecně. Jiný prostor nebyl, tak jsečm to přání dala sem. No a ten co dali až se probrali z rauše... jo tak ten je....
  • Ropa je již dnes prakticky zadarmo: náklady na vytěžení barelu ropy (159 l) jsou asi 4$. Kolik stojí u pumpy je věc jiná.
  • ... tak se zase probudíme, proto že se zlevnění ( byť by to bylo zadarmo ) by se nikde nepromítlo na cenách v obchodech. To jde pouze nahoru...
  • Co by, kdyby rostly na stromech klobásy. *7* Jinak o skladbě cen a danění už dnes má znalosti i desetiletý dítě. To jste zas objevili emééériku, vy zdegenerovaný emteligenti. *7* *11* *11*
    • kdepak lidem je potřeba takové věci vysvětlovat dokola a dokolečka ať si uvědomí jak je stát obírá a začnou volit strany podle toho jaké mají v programu daně... Tuhle jsem byl na panelové diskuzi ohledně bank a 19 lidí z 20ti přišlo normální že banky kterým svěřujete svoje peníze (a oni je dále zhodnocují, půjčují na obří úroky) vám nejen vaše peníze nezůročí ale ještě vám účtují nesmyslné poplatky jako všem se nelíbylo že poplatky jsou moc vysoké, ale 19 z 20 si mysleli ze poplatky banky musi vybírat, proč proboha??? njn pak se člověk nemůže divit. Ty banky by byly blbý takový vovce nevoholit, stejně jako stát! Ještě že je zde již několik bank zcela bez poplatků...
      • Od kdy se soukromníkům říká stát?
      • Hmm, asi máte pravdu. Je fakt, že ve školách té výuce finanční gramotnosti moc nedají, jelikož to není v zájmu našich oligarchů. Před několika lety jsem za vzdělávání v tomto směru dost bojoval, ale od té doby se asi všechno změnilo k horšímu. Já jsem při poznání, že nad lokální boj se zjevně nedostanu, upustil od bitvy s větrnými mlýny. No, aspoň pár dětí z toho mělo prospěch.
  • Co si napřed ověřit reálné ceny. Nafta na Tank ONO za 23,9,-
  • v CCCP je díky levné ropě hladomor
  • Byla by ještě dražší. Nenažraností kapitalismu se svět propadá pomalu a jistě do chudoby.
  • V česku mají tento byznys pod palcem mafiáni s rudou knížkou.

    Prakticky po celou dobu vlády komunistů získávala StB finančí prostředky z podvodů s pohonnými hmotami. Kauza LTO v devadesátých letech byla jen pokračováním letitých praktik StB jak píše novinářka Jana Lorencová. Ne nadarmo Chemapol, jedinou firmu oprávněnou k dovozu nafty, ovládl v roce 1992 agent StB Václav Junek a jeho společnost Proventa. Václav Junek byl přítel Václava Klause a utajený sponzor ČSSD, který poskytoval ČSSD pohonné hmoty zdarma. Po krachu Chemapolu jej kupuje člen KSČ a agent StB Andrej Babiš.
    • a děláš proti tomu něco?
      • A co jsi proti této zlodějně udělal ty bbbb? Pochlub se.
        • odešel jsem do země kde se to děje co nejméně
  • Naši politici vytáhnou i z jalové krávy tele. Dejte někomu něco zdarma a ještě to zdaníte.
  • vždyť už je skoro zadarmo. Putin by vám o tom mohl dlouho předlouho lhát
    *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit