Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klidné svátky a hodně zdraví přeji Všem a redakci méně štvavých článků v tom roce příštím. Aby tu zase bylo fajn jako dřív.......
    • Co je na tom štvavýho? To s tou daní z daně je skutečnost. Přečti si zákon o DPH.
      • Myslela jsem to obecně. Jiný prostor nebyl, tak jsečm to přání dala sem. No a ten co dali až se probrali z rauše... jo tak ten je....
  • Kdyby platili všichni daně tak by stát nemusel tolik danit benzín a cena by byla podobná té co je v americe. A nakonec by všichni na tom vydělali .Jenže nenažranost rádoby některých podnikatelů kteří mají z podvádění koníček je neukojitelná proto se musí ostatní poctivý na ně složit.
    • Co z toho milý Romku, když politici a státní úředníci jsou a budou schopni rozkrást jakékoli byť sebevětší množství vybraných peněz? Tím myslím i věci jako předražené dálnice, různé lobbisty, odkláněče vydržování nepřizpůsobivých a spoustu dalších podobných případů. To všechno je obyčejné rozkrádání státních peněz ať se to už nazývá jakkoli *16*
  • Byla by ještě dražší. Nenažraností kapitalismu se svět propadá pomalu a jistě do chudoby.
  • Spiknutí mocných aneb ropu ani elektřinu už dávno nepotřebujeme.
    Génius Tesla již počátkem 20 století přišel s tím jak získávat elektřinu zdarma z okolního
    prostředí. Také propagoval elektromobil. Pak je i tzv. auto na vodu.

    Velmoci ( USA Čína Rusko ..) však toto vše již desítky let blokují protože jejich mocní
    bohatnou právě na ropě. A lidé jako hlupáci dál platí složenkou za elektřinu kterou
    mohou čerpat bezplatně.
  • Stát vlastně daní vlastní daň – a touto "daní na druhou" vás zkasíruje. A zaksíruje vás o peníze co vám dal zaměstnavatel, ale než se kvám dostali opět je stát pokrátil o daně a to hned několikrát... *11*
  • Mě zajímá proč cena technického benzinu nebo petroleje je daleko vyšší než cena benzinu do aut. Cena technického benzinu nebo petroleje je až 50 Kč za litr. To je na to ještě vyšší daň?
  • mbam benzin zdarmo protoze ho kradu na vlakau na slo v beroune!!!!! dfycky uedlam krumpacem diru do boku a uz se tovsali:::: !!! dycky to chytnu do kyblu a frrrr!!!! hned si to naliju!!!! dycky pad rto nadrazi podpoalim abyxch zahladil srtopy a dycky to udelam na jinym nadsrazi!!!!!
  • Co si napřed ověřit reálné ceny. Nafta na Tank ONO za 23,9,-
  • Klesání cen pohonných hmot mne nijak zvlášť netěší.

    S vlastním autem ujedu na LPG tak 7 - 8 tis./ rok a to ještě velmi nerad, po různých nákupech a nepříjemných zařizování, pro svoji potěchu jenom pár kilometrů.
    Do práce chodím tři minuty pěšky.
    A v práci, jako řidiči z povolání, mi každý den ztrpčují dopravní zácpy v den ode dne přeplněnějších městech.
    Z nějaké momentální konjuktury taky nemám nic, nikdo mi nepřidá korunu, i když se jezdí pořád víc a víc a vozí se stále více zboží.

    Když bude laciný benzín a nafta, města se zahltí ojetými vozidly mnoha nudících se pobíračů dávek a dalších parazitů, jakož i luxusními vozidly bohatých pitomců, kteří se rozhodli svůj život prosedět v autě.
    Najdou se i tací, kteří ročně ujedou 120 tis. a ještě se tím chlubí, jak žijí naplno.
    Těm mohu jenom upřímně popřát, aby si vyseděli pořádnýho hemeroida.
  • Co by, kdyby rostly na stromech klobásy. *7* Jinak o skladbě cen a danění už dnes má znalosti i desetiletý dítě. To jste zas objevili emééériku, vy zdegenerovaný emteligenti. *7* *11* *11*
    • kdepak lidem je potřeba takové věci vysvětlovat dokola a dokolečka ať si uvědomí jak je stát obírá a začnou volit strany podle toho jaké mají v programu daně... Tuhle jsem byl na panelové diskuzi ohledně bank a 19 lidí z 20ti přišlo normální že banky kterým svěřujete svoje peníze (a oni je dále zhodnocují, půjčují na obří úroky) vám nejen vaše peníze nezůročí ale ještě vám účtují nesmyslné poplatky jako všem se nelíbylo že poplatky jsou moc vysoké, ale 19 z 20 si mysleli ze poplatky banky musi vybírat, proč proboha??? njn pak se člověk nemůže divit. Ty banky by byly blbý takový vovce nevoholit, stejně jako stát! Ještě že je zde již několik bank zcela bez poplatků...
      • Od kdy se soukromníkům říká stát?
      • Hmm, asi máte pravdu. Je fakt, že ve školách té výuce finanční gramotnosti moc nedají, jelikož to není v zájmu našich oligarchů. Před několika lety jsem za vzdělávání v tomto směru dost bojoval, ale od té doby se asi všechno změnilo k horšímu. Já jsem při poznání, že nad lokální boj se zjevně nedostanu, upustil od bitvy s větrnými mlýny. No, aspoň pár dětí z toho mělo prospěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit