Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, kolik asi autor článku dostal od nějakého štědrého Saúda. Možná si toho pisálka zaplatil nějaký Saúdský kolonizátor, který možná má již koupený pozemek někde u Teplic. Arabáči si prý kupují, a já tomu věřím, i europoslance a europolitiky, a to prý doslova za pár šupů (zaplacená dovolená, nebo dárkový koš) Za komančů by ta hadrnice letěla z bazénu jak namydlenej blesk. Teda vlastně ne, oni by jí tehdy do toho bazénu nepustili, i kdyby přišla normálně v plavkách. Nebyl v tom rasismus, ale ochrana národního zdraví. Jak zde již někdo poznamenal, jim vůbec nejde o koupání, ale o demonstraci toho, že již tady začínají přebírat otěže a my si musíme zvykat poslouchat je a ohýbat před nimi hřbet. Já jsem ISLAMOFOB a nestydím se za to. Já je prostě nemůžu ani vidět, ani cejtit. A kromě toho si myslím, že musíme okamžitě vystoupit ze EU.
  • zdravíčko, jdu náhodou kolem








    WOW !!!
    • super, už jsou tu skoro všichni *3*
      • soudruh jura, soudruh Stalingrad, soudruh Ferda

        klucíííííí, zaspíváme si internacionálu ? *14*






        YEAH !!!
  • proč titulek nezní pravdivěji? Rozumní češi proti tmářství a diskriminaci žen!
  • Chtěla jsem napsat nějaký logický příspěvek, ale nemá to smysl. Toto propagování zpátečnického islámu musí být někým řízeno a placeno. Není přece možné, aby český člověk napsal takovýto článek, oslavující náboženství se zvyky, které v České republice nikdo nechce. Nebo alespoň valná většina rozumných lidí ne. Hezký den všem!
    • Samozřejmě, že je to řízeno a placeno, z EU. Kdo si pamatuje hacknuté Sobotkovy maily ten ví, jak se věci mají. V těch mailech bylo Sobotkovi jeho poradcem Prouzou tlumočeno, že přáním Bruselu je zavést u nás propagaci islámu a druhý jeho poradce Novotný Sobotkovi doporučoval aby vláda nechala vytvořit strategii ve spolupráci s médii a neziskovkami na ovlivňování a potlačení negativní nálady občanů ČR vůči uprchlíkům. No a výsledky toho máme třeba tady v podobě zdejšího článku.
  • No někteří češi jsou prasata, vo tom žádná, ale kvůli tomu nebudu schvalovat koupaní v tmavým prostěradle. On Dalibor Olšanský určitě s nějakou muslimkou randí, tak ho vzrušuje
    závěs na hladině. Chápejte ho, to je láska....
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • když ji miluješ není co řešit
  • Pane Olšanský, Vy jste někoho viděl kdo močí do bazenu, pokud ano, pak jste na něj měl upozornit plavčíky no a pokud jste to neudělal, pak jste sluníčkář a pokrytec. Sám píšete, že tyto ženy nechtějí vystavovat svá těla třeba ze zdravotních důvodů a to je právě ono. Jakou kožní nemoc mohou skrývat, je to něco nebezpečného, nakažlivého a nebo ještě něco horšího?, to zatím nevíme. Z tohoto důvodu apeluji na všechny kterým to není lhostejné, aby se proti takovýmto zavádějícm praktikám postavili. Dnes to jsou "plavky", zítra vepřové maso, pak přijdou na řadu vaši miláčkové pejsci a kde to skončí - odevzdáme evropu. Podívejte se kde je dnes Itálie, Francie, Švédsko, Německo atd, atd, atd. Lidi, otevřete oči, když naši politici to neumí
  • Stalingrad
    Tak když hezky obleču mojeho bernardýna do nějaké psí burkyny,tak klidně může se mnou do bazénu. Je očkovaný proti všemu možnému i nemožnému,srst má pravidelně ošetřenou u psí holičky-a vlastně bude pod burkynou,tak proč se mnou nesmí můj pes do bazénu ?? !!!! Děti nesmí se zmrzkou,ale co je pod tou burkynou nikdo neví-jestli něco netiká........Máme své zvyky a normy ,oni mají své -proč jsme povinni jejich zvyky pod tresty,zákazy a příkazy akceptovat,tolerovat a oni naše v žádném případě !!! Tak jako je uráží a připadá jim rasistické naše náboženství,chování,zvyky,tak mne také uráží jejich zvyky,náboženství a chování !!! Pokud po mě někdo požaduje toleranci,je samozřejmé,že ji po něm požaduji také !!!! Proč se v jejich musulmániích musíme chovat podle jejich práva-i ta Anča méééé a další si u nich nedovolí vyjít jen tak-bez šátku apod. u nich se nesmí stavět kostely,tak proč u nás se staví mešity a chodí se škraboškou na ksichtu,když ani ve vlastním autě nesmím řídít se šátkem přes obličej !!!! Na fotce na doklady nesmím mět ani čepicu,proč oni můžou mět igelitový pytel v dokladech !!!! Bo tu již platí jejich zákony-pro nás otrocké a pro ně panské ???!!!! Na každý roh zakopat *12* *12* *12* ,ať táhnou do zemí které mají stejný zvyky a práva-NECHCEM JE TU ANI JEJICH ZVYKY,NÁBOŽENSTVÍ A PRÁVO !!!!!
  • Autore,
    kdo je to vlastně ISLAMOFOB? Člověk který žil mezi nimi a nemůže se na to, co se děje tam dívat (a co se brzy bude dít všude a již nyní se děje v EU)? Proč mne tak spolu s ostatními nazýváte? Jsem snad ZLODĚJOFOB? Když mne třikráte po sobě vykradli? Ne, jen vím, s čím mám tu čest se setkávat. Známí se právě vrátili z Florencie. Úžasný zážitek, když překračujete všude se válící tmavá individua. Nikdo zde (v EU) není schopen rozlišit ekonomického a válečného uprchlíka - pak to již není směšné, ale tragické. Jako nelegál v USA by se mnou bylo po právu zatočeno. Zde v Absurdistánu ještě pobízejí další a hrnou jim peníze hrstmi. Kde se ty prachy berou? Rostou na stromech nebo co? NE!!! - socanské vlády nás totiž drbou co to jde....
    • Teda, že jste ZLODĚJOFOB, tak to od Vás není pěkné, ISLAMOFOB by mi nevadil.
  • mě stačí když vidím stovky videí jak tyto muslimské hygienické bytosti táhnou evropou a za nimi všechno kvete, vychází duha, všude vůně a čisté prostředí
  • Každému mohu vřele doporučit četbu knihy "Bez dcerky neodejdu", muslimské humusáctví je tam podrobně vylíčeno.

    Tato kniha by měla být povinnou četbou na základních školách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit