Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bezregistrace
    proč nabývám dojmu že každý kdo dělá do novin je majitelem Pulitzerovy ceny
    • dearputin.com
      • http://dearputin.com/cs/

        Dobrej odkaz.
      • bezregistrace
        no až vytáhneš multinicku pazour s fifáku tak poznáš že to co ti příroda nadělila se používá k něčemu jinému než dobývání holubů a netopýrů ... a nezapoměň se odměnit
        • nefňukej ty ruská bačkoro *15*
          • bezregistrace
            klidně se dál honcuj třeba se jednou uděláš ...
  • https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jak-milos-zeman-vsadil-proti-celemu-kasinu-a-trump-mu-to-nezapomnel-34038
    • To je strašná hovadina, punitore č.2.
      • soudruhu "bezregistrace" věřím, že pro vás bolševiky ANO *15*
        • Táhni do Arábie, muslime!
    • *3* solidní reportáž
  • Já když ty mu slimáky vidím, tak se mi zvedá žaludek, to ale přece není protiprávní ani trestné!
    • já viděl muslimů jen pár, ale cigošů tu máme 600 000, ale těch se Zeman bojí, tak útočí na všech šest uprchlíků kteří sem byli násilím dovlečeni, velké hrdinství
      • Ty jsi muslim, že? Tak si táhni do Arábie!
  • Je tady nějaký můj "jmenovec" a ten to má v hlavě pěkně vybraný, blábolí tady nějaký nesmysly o Rusku a navíc je to úplně mimo téma. Já myslel, že mám ten nick jako jediný, netušil jsem, že se bude někomu tak líbit, a že ho bude používat také. V každém případě pak v diskuzích vzniká zmatek. To si asi ten ubohý člověk neuvědomuje.
    • přéééésně, pátráme po něm už rok, všíchni máme podezření, že se jedná o stejného ksindla který si naklikává plusové a mínusové body, pravděpodobně nepřítel ruska a diverzant *9*








      PCHE !!!
  • Kněz Tomáš Halík se ve svém rozhovoru pro Seznam Zprávy obul do současné hlavy státu Miloše Zemana. Mimo jiné o něm řekl, že je zlý, protože lže. Více řekl Halík i k tomu, jaký má podle něj Zeman vztah k alkoholu.
    • „Já se za Miloše Zemana modlím, protože se modlím za všechny zlé lidi,“ zmínil Halík velmi ostře. Vadí mu například to, že Zeman lže. „Myslím, že člověk zvláště v takovéhle funkci prostě nesmí lhát,“ řekl.
      • Mě vadí, že lže Halík, protože kdo lže, ten krade a já o názory nějakého zloděje nestojím.
        • ale jediný soudem ulhaný lhář je pedofil Becherovka *11*
      • Zemana pak následně nazval populistou a zkritizoval jej také za jeho vztah k alkoholu. „Vidím, jak u toho člověka odchází jednak to fyzické zdraví a jednak, myslím, i určité charakterové vlastnosti. Myslím si, že on sám musí trošku váhat, jestli do toho půjde nebo nepůjde,“ řekl. Domnívá se totiž, že mýtus neporazitelného Zemana padl. „Je velmi pravděpodobné, nestane-li se něco mimořádného, že když se dostane do druhého kola, tak tam prohraje,“ sdělil. Zeman však podle něj prohrávat neumí.
        • Domnívá se také, že je tady zhruba polovina lidí, kteří by Zemana nikdy nevolili. „Pak jsou tu lidé, kteří ho volili; a tam je to tvrdé jádro, kolem 10 procent, kteří ho budou volit, i kdyby dělal pod sebe,“ dodal Halík s tím, že tu je však i rostoucí počet lidí, kteří ho volili posledně a kteří říkají, že už se podívají po někom jiném.
          • vanhorne
            " že už se podívají po někom jiném."
            Kde ho budou hledat?Mozna v nejake civilizovane zemi by se jim to mohlo podarit.Ta zhruba polovina lidi, to jsou vydedenci kteri patri do skupiny lidi o ktere velkomozny "pan president"soudruh Zeman prohlasil, ze je to "Patologicka sedlina lidske spolecnosti".
            Slusni lide se opilcum vyhybaji, ale Cesi si to zvoli za presidenta a nedojde jim, ze opilec svym nepristojnym jednanim jimi vlastne pohrda.Zbabelec ktery se zmuze nanejvys na okopavani mrtveho cloveka ktery byl na daleko vyssi moralni urovni nez nejaky opilec.Pokutu za svoji sprostou hubu ovsem velkoduse prenechal platit statu.Fuj.
          • To jsou narkomani.
        • Mám dojem, že ty lapsy, které teď dělá, ty strašlivé výroky nejrůznějšího typu, tak že je to takový freudovský překlep. Že to nevědomí už mu říká: Hochu, nechoď do toho. Ovšem to jeho okolí ho strašně do toho tlačí,“ myslí si Halík.
          • Halíkovi měkne mozek a navíc je to náboženský fanatik.
  • Ruské lži o Ukrajině: Přehled za minulý týden
    • Kyjevské noviny Delovaya Stolitsa zveřejnily pět největších lží ruské propagandy za uplynulý týden, které šíří oficiální státní média či přímo Kreml a jeho stoupenci v řadách proruských povstalců.
      • ako první nesmysl uvádějí noviny tvrzení vůdce Doněcké lidové republiky Alexandera Zacharčenka, že by se v případě útoků povstalců obránci přístavního města Mariupol vzdali bez vážnějšího odporu. Noviny konstatují, že Mariupol by se v žádném případě jen tak nevzdal. Podle deníku by nás ovšem mělo zneklidňovat, že Zacharčenkovo prohlášení přejímaly západní tiskové agentury zcela nekritickým způsobem. Pravdivá prý není ani zpráva o tom, že řecká komunita žijící na Krymu se stala terčem útoků „fašistické“ ukrajinské vlády. Podle moskevských novin Gazeta to měl říci řecký ministr obrany novinářům. Řecké velvyslanectví údajné prohlášení řeckého politika dementovalo s tím, že Řekové na Krymu nikdy podobné problémy neměli.
        • Za důkaz lživé propagandy považuje autor tohoto seznamu Dmitrij Bukovskij také tvrzení šéfa ruských úřadů v Doněcku Igora Martynova, který se nechal slyšet, že má v plánu obnovit bývalý status Doněcku coby „města milionů růží“. Na to však prý podle Bukovského nemá peníze ani pravomoci. „Bylo by to možné jedině tehdy, pokud by nový režim vzal lidem jejich veškeré finanční prostředky. Separatisté sice peníze mají, ale rozhodně prostřednictvím nich nechtějí bojovat s chudobou,“ konstatuje lakonicky Bukovskij.
          • Čtvrtou lží v pořadí za minulý týden je podle Bukovského tvrzení úřadů Doněcké lidové republiky, že v minulosti došlo k vojenským střetům mezi ukrajinskou armádou a dobrovolnickými pluky. „Podobné lži šířili proruští separatisté, protože doufali, že podobné provokace přinutí Kyjev odzbrojit a rozpustit dobrovolnické jednotky. A konečně pátou největší lží ruské propagandy je podle kyjevského deníku text publikovaný na jednom ruském webu, podle kterého čtyři američtí vojáci znásilnili dvě ukrajinské nezletilé dívky. Ruský web bez důkazů referoval o tom, že místní lidé po mohutných protestech přinutili ukrajinské úřady přečin vyšetřovat. Nakonec ruský server dospěl k závěru, že Američané sice byli vinni, ale jelikož byli chráněni diplomatickou imunitou, nemohli být trestně stíháni.
  • Pěknej obrázek, koupat se v hadrech musí být paráda :D
    • Za takových deset let už neuvidíš na našich plovárnách, koupalištích a u rybníků nic jinýho.
  • Ruská zmrzlina (rusky Советское мороженое, sovětská zmrzlina) se začala vyrábět v Sovětském svazu ve 30. letech 20. století. Jednalo se o smetanovou zmrzlinu v oplatce, která si získala zákazníky i v tehdejším Československu.

    Rozkvět výroby této zmrzliny nastal v 80. letech 20. století, kdy v SSSR vzniklo 25 nových továren na její výrobu. Zmrzlina byla vyvážena i do zemí východního bloku.

    Po společenských změnách v 90. letech začaly ruský trh zaplavovat dovážené mražené výrobky, které byly vyráběny převážně z rostlinných tuků, ale konkurovaly zejména cenou. Ruští výrobci poukazovali na kvalitu své zmrzliny, ale i oni jsou nuceni pod ekonomickým tlakem snižovat obsah tuků.[1]

    Ruská zmrzlina je v současné době i na pultech českých obchodů, není však dovážená z Ruska, jedná se jen o obchodní název.[2] Nejde však většinou o původní smetanový výrobek, ale o mražený krém vyráběný zejména z vody, cukru a rostlinného tuku.[z
  • Burlak (též burlák) je označení pro člověka-tahače lodí nebo vorů proti proudu řeky v carském Rusku. Nejčastěji byli používáni na řece Volze. Objevili se na konci 16. století a v průběhu 17. století. Burlak byl nevolník, který šel a táhl (vláčel) po břehu za pomoci lana loď nebo vor proti proudu. Byla to sezónní práce, jarní a podzimní, kdy bylo v řece hodně vody, v zimě řeka zamrzala. Burlaci se spojovali do artělů (brigád). Práce burlaka byla nesmírně těžká a monotónní. Rychlost pohybu závisela na síle protivětru či příznivého větru vanoucího do zad. Při větru do zad byl pohyb rychlejší.
    • ?
  • dearputin.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit