Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maj tam dny Jeruzaléma dny Romů, kdo jim ještě chybí? Ještě by bodly dny Německé a Americké kultury a jsou komplet obohaceni. Jó tam to žije né jako v iných zapadákovech...., *3*
    • V Rusku měli zase na jaře Putinovy dny, když se někam zašil, aby si nechal udělat facelift... *3*
  • samozřejmě, není město JERUZALÉM, protože ten je rozdělen a patří dle mezinárodního práva dvěma rozdílným uskupením. souhlasím s protestujícími.
    • Proputinovský a probolševický dementní bastard Chomski zajímá snad někoho?
      • ano
    • Pusinko! Ty především souhlasíš s Velkým, chánem či chujem, Putkoui, ani ne tak
      s proputinovským a prokomunistickým chujem Chomskim a tím druhýám "umě+lcešm:_"!
      • dala jsem si závazek, odpovědět vždy jen několika málo oslům a ty ses dnes do té skupiny propracoval, gratujuju *15* *15* *15* *15*
  • Chujsky ještě žije? *8*
  • *2* *2*
  • Ráda bych k tématu něco napsala ale nemůžu soudruzi.
    Ještě jsem nedostala instrukce z Kremlu. *8* *8* *8*
    A tak nevím zda mám být pro nebo proti. Nezlobte se.
    • to víš, nejsem za to placena, netrávím tady každou vteřinu, jinak, už jsem napsala, můžeš to hlásit *15* *15* *15* *15*
    • vanhorne
      "Ještě jsem nedostala instrukce z Kremlu"
      Copak,nastalo kratke spojeni nekde ve vedeni?Nikdo se nezlobi,naopak jsme radi za tak pravdivy prispevek.Jsi v nebezpecne situaci staci jedno chybne rozhodnuti a muzes upadnou v nemilost a tvoje nadejna kariera hlasatelky Krempolitiky je v prachu.
      • no to je jasné, že ty, známý osel, se chytneš na zloděje nicku.. jen tak dál *15* *15* *15*
  • No vidíte, tady máte OPRAVDICKÉ antisemity - co na to pusinka, nic??
  • Chomsky zaujal chvályhodný postoj. Též Ivan Bartoš z Pirátské strany zaujal sympatický postoj.
  • Chomsky zaujal chvályhodný postoj. Též Ivan Bartoš z Pirátské strany zaujal sympatický postoj.
    • soused když jde z hospody nacamranej a zaujme postoj, tak nám obvykle počůrá vrata
  • Ti uvedení čeští stěžovatelé v článku mohou tak akorát držet hubu. Nikdo na jejich stupidní plky
    není zvědav. Nikdo do toho politiku netahá, jenom těch několik osob, které se chtějí za každou cenu zviditelňovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit