Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidíte, tady máte OPRAVDICKÉ antisemity - co na to pusinka, nic??
  • samozřejmě, není město JERUZALÉM, protože ten je rozdělen a patří dle mezinárodního práva dvěma rozdílným uskupením. souhlasím s protestujícími.
    • Proputinovský a probolševický dementní bastard Chomski zajímá snad někoho?
      • ano
    • Pusinko! Ty především souhlasíš s Velkým, chánem či chujem, Putkoui, ani ne tak
      s proputinovským a prokomunistickým chujem Chomskim a tím druhýám "umě+lcešm:_"!
      • dala jsem si závazek, odpovědět vždy jen několika málo oslům a ty ses dnes do té skupiny propracoval, gratujuju *15* *15* *15* *15*
  • Chujsky ještě žije? *8*
  • Ti uvedení čeští stěžovatelé v článku mohou tak akorát držet hubu. Nikdo na jejich stupidní plky
    není zvědav. Nikdo do toho politiku netahá, jenom těch několik osob, které se chtějí za každou cenu zviditelňovat.
  • Chomsky zaujal chvályhodný postoj. Též Ivan Bartoš z Pirátské strany zaujal sympatický postoj.
    • soused když jde z hospody nacamranej a zaujme postoj, tak nám obvykle počůrá vrata
  • Chomsky zaujal chvályhodný postoj. Též Ivan Bartoš z Pirátské strany zaujal sympatický postoj.
  • maj tam dny Jeruzaléma dny Romů, kdo jim ještě chybí? Ještě by bodly dny Německé a Americké kultury a jsou komplet obohaceni. Jó tam to žije né jako v iných zapadákovech...., *3*
    • V Rusku měli zase na jaře Putinovy dny, když se někam zašil, aby si nechal udělat facelift... *3*
  • Ráda bych k tématu něco napsala ale nemůžu soudruzi.
    Ještě jsem nedostala instrukce z Kremlu. *8* *8* *8*
    A tak nevím zda mám být pro nebo proti. Nezlobte se.
    • to víš, nejsem za to placena, netrávím tady každou vteřinu, jinak, už jsem napsala, můžeš to hlásit *15* *15* *15* *15*
    • vanhorne
      "Ještě jsem nedostala instrukce z Kremlu"
      Copak,nastalo kratke spojeni nekde ve vedeni?Nikdo se nezlobi,naopak jsme radi za tak pravdivy prispevek.Jsi v nebezpecne situaci staci jedno chybne rozhodnuti a muzes upadnou v nemilost a tvoje nadejna kariera hlasatelky Krempolitiky je v prachu.
      • no to je jasné, že ty, známý osel, se chytneš na zloděje nicku.. jen tak dál *15* *15* *15*
  • *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit