Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V KLDR se komouší požírají navzájem, a vy jim nepošlete ani příbor, soudruzí?
    • Neunavuj tady nebo ti táta naplácá, blbečku.
      • Jak se ti dnes vede třídní boj? Pochválí tě vrahasyn Grebeníček? Dostaneš řád Gottwaldova lejna?
  • Že se nestydíte, že vám neupadne ruka a huba nezkřiví, když píšete a kdákáte takové hnusné řeči! Pana Havla mám v úctě a vždycky mít budu. Dal nám svobodu, byl kvůli boji za svobodu i vězněn. Zatímco vy jste si užívali i za minulého režimu a teď jste hrdinové,když je vybojováno.Daleko horší je ten současný,to si ještě netroufáte,až bude pryč z hradu,tak spustíte diskusní kouř. *12*
    • Jak že nám dal svobodu a co my v těch ulicích a co studenti. Za změnu politického systému jsme se jako občani zasloužili sami. Jsem tomu ráda, ale myslím, že se to dalo udělat s daloko větším ohledem na lidi v naší zemi, nemuseli jsme padnout tak na ústa. No a u toho byl i onen prezident Havel. A že byl levičák proč ne, jen nebyl morální autorita, to je prostě lež:))))
    • Svobodu nám dala maďarská vláda, která nechala enderáky volně procházet do Rakouska a VéBé, která nechala přelézat enderáky na ambásádu SRN v Praze. Dále nám prakticky svobodu dala vláda DDR, která nechala otevřít hranice do západního Berlína.
      A hlavně Sovětský Svaz, který to už nechal plavat a padl nahubu. Češi začali být bojovníci za svobodu až když to za nás udělali enderáci. Raději navštivte nějáký historický institut, když si to nepamatuje. V té době se češi zmohli akorát na vykrádání Trabantů, které nechávali enderáci v ulicích Prahy s klíčema v zapalování. Klaus a Havel mi jsou ukradení, oba stojí za starou Belu. Pomník by jsme měli stavět nebojácným dizidentům z Drážďan, ti si do gatí nenadělali. A pokud bych ještě někoho vyzdvihnul, tak Poláky za Solidarnošč z roku 1981.
    • Jak nám dal svobodu? Sebral své úspory a koupil ji někde v marketu?
      Kdyby se v roce 1989 soudruzi nerozhodli, že jejich loutkou bude právě Havel, znali bychom ho jako zapomenutého autora absurdních dramat a ty bys opěvoval třeba Nývlta *1* (nic proti tomuto příjmení, jen se mi vybavil Jára C. ležící, spící).
    • Koníčku, máš pravdu. Ale komunistická lůza a nepřemýšlející póvl tě za to zahyne nadávkami. Jen tím dokáží, že máš pravdu, protože pro pravdu se každý zlobí.
      • Mýlíš se, je to tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit!!
        • Dvojčárko, já nepotřebují žádného presidenta, ani Obamu ani Dalajlámu ani kohokoliv jiného, protože se vždy rozhoduji a jednám sám za sebe. Zeman jakožto osoba ze zákona neodpovědná a tudíž nesvéprávná nemá prakticky žádnou rozhodovací pravomoc, je to pouhý kladeč věnců. A pokud je třeba, položím si věnec sám tam kde to považuji za potřebné vhodné. President by měl být především morální autorita, což je v případě Zemana vyloučeno.
          • Tak tak!
            Me se libi,jak spodina lidstva s LASKOU VZHLIZI KE ''SVEMU'' ZACHRANCI...
            No,ten ty pakazi a zbytecnemu povlu jeste ukaze,co je za dobytka.Vzhledem k tomu,ze jej volila prasiva LUZA,tak jej bude volit i za 5 let...
            Inu,musi poslechnout rad privandrovalce Pruzinskeho... *12*
            Ale je zajimave,ze teto svinske spodine nevadi Vietnamci,jez zasobi jejich ratolesti drogami,Ukrajinci,jez berou obycejnym lidem praci a cikani,jez musi vyzivovat...Ale skocili Pruzinskemu-Zemanovi na slint o Nemcich....
    • Že ho máš ty v úctě není vůbec zajímavé, nechal rozkrást tento stát skoro do mrtě, pověs si jeho portrét nad postel a nekecej nesmysly, troubo.Ta huba se ti zkřiví až budeš bydlet díky
      němu pod mostem nebo v lese!
  • Havel nejenom jako nejhorší prezident ale hlavně jako lhář a ten co zaprodal republiku a přivedl do bídy většinu národa!
    • V. Havel byl pouhý president, bez pravomocí něco rozhodnout, podle jeho slov pouhý kladeč věnců. Ale v době kdy byl presidentem premiéroval Klaus a to je ta škodná, ten lump, který se svou bandou ruských agentů a mafiánů převážnou část toho způsobil. A jelikož je to sprosté bezcharakterní individuum tak se neštítí V. Havla zejména proto, se nemůže bránit.
      • Mýlíš se, je to tvůj prezident, a bude i kdybys dělal veletoče na rukou nebo metal kozelce (což ale při tvém věku je nepravděpodobné).Pokud myslíš že je tvůj prezident Obama nebo Dalajláma, obrať se na lékaře psychiatra, ten už tě z omylu vyvede, a nasadí správnou léčbu, nechej si poradit.
        • To, že Zeman není můj president zdůvodňují výše.
          A pokud jde o můj zdravotní stav, znám se velmi dobře s lékaři a zatím mi nikdo z nich ani nenaznačil potřebu psychiatrického vyšetření. Ale děkuji ti za starost o mé zdraví.
  • Fašouni a komouší nemají rádi literáty, proč asi?
    • Hlavně nemám rád tebe blbe !!
      • Taky můžeš spálit pár knížek, třeba se ti uleví...
        • Neunavuj tady nebo ti táta naplácá, blbečku..
          • Se ti ulevilo právě teď, že, komunisto?
      • Seš trapnej komunista, což je dostatečnej trest; proto tě nechám dál psát lži a nesmysly, šulku Grebeníčkův.
  • PEN-klub? To jsou ti šumaři? Po svém výkonu si na noblesu a úctu mohou dělat nárok jen stěží...
  • Literátům nakopat do pr...le, Klaus je hajzl ale může říkat co chce, Havel byl nejhorší prezident v historii tak ho nebude ještě chválit.Takoví mamlasi budou někoho kárat.
  • Václav byl daleko horší, než se o něm Klaus zmiňuje. Havlovo jméno by mělo být vystaveno na pranýři a ne o něm psát chvalozpěvy.
    • Vypadlo mi tam nevím proč příjmení, tedy opravuji: Václav Havel
      • ... je to nebezpečné vynechat jméno a pak by se mohlo stovky Havlů cítit dotčeni ... jenže stačí říci Havel a je to jako říci zaprodanec a ten už víme o koho jde *10* *10* *10*
  • Čeští literáti by potřebovali dostat okovanou násadou po hubě,aby neoblbovali národ.Když se neumí podívat,jaký byl Havel prolhanec a jak svým lumpáctvím pomohl tuto zemi zbídačit,tak by také zasluhovali,na katovské mučírně,vydloubat oči.S prolhanci musí mladá generace jednat hrdě a hlavně tvrdě.Jinak se bude z území,které Čechům po víc tisíciletí patřilo,kvůli předlužení státu,se nucena vystěhovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit