Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Pa Pa nuly. Simča hupsne do růžové saténové noční košilky a jde spinkat.
    A od zítřka dovolená. Co bude Simča dělat?
    Pojede do Pardubic kde má rande s její lesbickou přítelkyní anetou. *14* *14*

    Jo Ivane tiscale! Uvažuj o výměně tiscali trola ju? Semjon teplouš BTW je moc slabej čaj. Smetla jsem ho a to jsem si ještě jednou rukou lakovala nehtíky *15* *15* *15*
    a s těma stopkama už na Simču nechoď ju. Zase by jsi se jen zesměšnil Ivane *15* *15*

    za 2 měsíce. Ahooooj dědečkové. *15* *15* *15*
  • All stars turnaje:
    Koskinen (Fin.) – Matheson (Kan.), Zajcev – Šipačov (oba Rus.), Granlund, Laine (oba Fin.)

    To je jednoznačné!!!

    YEAH !!!
  • Semjin zablokován, obchází IP adresy přes mobilní připojení. Oznámeno provozovateli.
    • 1. Jsem holka Simona. Pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se jdi léčit ruský cvoku.
      2.Jsem připojená přes PC moulu.
      3. proruský Cenzor Tiscali porušuje zákony Čr když cenzuruje slušné příspěvky které jen upozorní na jeho dvojí metr. To je třeba oznámit soudu.
    • Americkej program na PC zn. Nokia???
  • Kanada je mistrem světa. Západní nadčlověk dobyl Rusko.

    Proto zdejší ruský teplouš Semjon BTW tak naříká a pláče. Bůů.
    To že podvádí s hlasováním také všichni vidí. Plus 7 a mínus 7 za vteřinu.
    Nenápadný jak lejno na tapetě *15* *15*
  • Provozní Andrea má na starosti jednu vyhlášenou českokrumlovskou restauraci a potvrzuje, že letos začátkem ledna, kdy je v Rusku dlouhé pracovní volno, jsem z této země přijelo míň lidí. „Nijak nás to neohrožuje, propouštět nebudeme, protože celkově k nám jezdí turistů víc a přibývá hlavně Číňanů a Korejců. U Rusů nám také vadí jejich buranské způsoby, přijdou, nepozdraví, nepoděkují a myslí si, že obsluhující personál, je jejich služebnictvo. Do západní kultury mají fakt daleko a proto je moc nemusíme. Naopak nejlepší zkušenosti máme s německými a rakouskými důchodci,“ řekla Andrea.

    Majitelka jiného krumlovského pohostinského podniku Karolína zase uvedla, že pro ně není ruská klientela rozhodující, ale přesto od kolegů ví, že Český Krumlov se bez ní obejde. „Jezdí více Asiatů a začínají se opět vracet Němci a Rakušané,“ potvrdila.
  • Ruští hokejisté smetli USA 7:2
    Rusko získalo bronz, nad USA zvítězilo vysoko 7:2
    Rusové rozstříleli Američany 7:2 a z domácího MS berou bronz
    Rusové smetli USA 7:2 a mají bronz
  • Putin je tak maličký že i mravence považuje za koně. *15* *15*
  • Ostudné chování ruských hokejistů po prohře ve finále mistrovství světa s Kanadou právem odsoudili všichni normální lidé. Ovšem takové vidlácké vystupování je mnoha Rusům vlastní, takže se nechutné scéně z O2 arény nelze divit.

    To, že Rusové neunesli porážku, se nestalo poprvé. Už v roce 2010 po finálové prohře s Českou republikou si demonstrativně nenasadili až na několik čestných výjimek stříbrné medaile. Nyní v Praze to ovšem silně přehnali, když odešli uprostřed slavnostního ceremoniálu a nevyslechli hymnu vítěze. Uznání si zaslouží Malkin s Ovečkinem, kteří se pokusili své spoluhráče zastavit. Tyhle způsoby ovšem rozčílily i samotného prezidenta mezinárodní hokejové federace IIHF Reného Fasela, který jim pohrozil potrestáním. Doufám, že se tak stane, a nezůstane jen u slov.

    Komičtí jsou ovšem členové proruských skupina na Facebooku, kteří opravdu chrlí nesmysl za nesmyslem. Dozvěděli jsme se mimo jiné, že ruští hokejisté odešli z ledu proto, že jim nezahráli hymnu. To jsou mně věci, odkdy pak se hraje poraženým týmům na hokejovém mistrovství hymna? Hloupost holt nezná hranice.
  • Putin je tak maličký že místo v domku bydlí ve šperkovnici na poličce *1* *1*
  • Amíky máme rádi asi tak jako Číňani. *5*
    • Nemáte nás rádi?
      • Si děláš perdel? Až přestanete lidi vyvážet před špitál, tak se ozvěte. Kretééni. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit