Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu jen potvrdit varovaní před CK Pantour z Prahy.Ti zase perlí ve vyřizování reklamací.Prostě se vám vysmějí.A přitom v Recku maji za delegatky vyslovené neschopné lopaty.Příkladem je nějaká jugoslávka nebo srbka či co to je.Neumí to mluvit nic to nezařídí a ještě to lže jako když tiskne.A přesně podobní jsou ti co sedí v kanceláři v Praze.
    • Ale pindu má.
  • Když chtětí žrát ve fastfoodu, tak ať sedí doma na prdeli a nejezdí do Řecka, debilové.
  • A POZOR na PANTOUR! Kvalitne vylhana cestovka co vozi lidi do Recka.Bohuzel akorat vozi.Tamuz se za sve penize musite o sebe postarat sami.Delegat se proste neobjevi.Dobre ala kdyz to v Praze reklamujete tak vam drze reknou ze na tom neni nic zvlastniho.Takze tehle particce se spolehlive vyhnete.Usetrite si cas i penize.
  • Media naučila lidi, aby si stěžovali i na sebevětší hovadinu.
    • no, pokud vím, tak přeborníci v žalování na všechno, jsou amíci ( na kelímku není upozornění, že uvařená káva je horká, a tak se při napití popálili a další veselosti)
      • tady se pise o lidech , i kdyz ne zadnem zazraku ducha , prece jenom lidi. tak proc sem tahate neandrtalce amiky ? Omlouvam se neandrtalcum. Delal jsem s nimi , ne dlouho to ani nejde , tak si dovolim porovnat.
        • Neoklema nám říká: " USA, náš vzor a nikdy jinak ".
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
    *1* *1*
    • No tak ať důchodci nesponzorují své nepracující děti a vnoučata, ať nekrmí svoje psy a kočky šunkou, ať nelítají po všech předváděčkách, ať ženou šmejdy ode dveří a nebudou muset vybírat popelnice. Ani v USA ani v žádném jiném státě nikdo nedostane důchod či plat dvakrát, třikrát za měsíc, protože prostě neumí hospodařit
    • A to má co společnýho s textem článku? Nic.
    • A co ti bráni, abys krmil husu, králíky, šil oděvy atd? Dělej to a budeš se mít jak za komoušů, nakopeš brambory, kotouče hnoje budeš vozit, to ti přece nikdo nezakazuje. Budeš ostrůvek blahobytu uprostřed těch zbídačených lidí. *12*
  • CK Pantour je cest.kancelář s příjemnými cenami pro normální klientelu, která za dobrou cenu dostane dobré služby,my dvě babičky jsme byly na Krétě, moře , ubytování, včetně jídla , kdy se trošku čekalo na doplnění jídla, vše velmi dobré a každý si z jídla mohl něco dobrého vybrat, saláty v neom. míře, výborné jogurty, prostě jen hodně doslova musím napsat rozežraní lidé si nevybrali.Osluha usměvavá, delegátka milá, prostě příště pojedeme klidně s touto CK znovu
  • A co jako pomatený anonyme.Jsi tady akorát pro srandu.Tady není místo pro socky.Mazej vybírat popelnice - tam je tvoje místo.
    • socka socce oči nevyklove *1*
  • Znám osobně lidi co byly v Egyptě u moře a moře neviděli, protože byli buď v jídelně nebo leželi na pokoji.
    Hrůža asi snědli víc než doma za stejný peníze ?
    *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit