Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • táto , to moře není tak modrý jako v tom katalogu ( odposlechnuto v Řecku)
  • No, já se nedivím, že jim dali něco jiného! Třeba jim Řekové nerozuměli, co vlastně ti vidláci chtějí. Ono se totiž sice píše "Gyros", ale čte se to trochu jinak!
    To mě vždy pobavilo, když jsem v cizině potkal takovou správnou českou rodinku nějakého tajemníka, anebo předsedy strany. To byla podívaná!
    • Když na zájezdy do ciziny jezdili tajemníci a předsedové strany tak já jsem nesměl nikam.Tak,že jsem žádné takové prominenty ani na dovolené potkat nemohl. Z toho je jasné, že jsi taky komunistický prominent. Nebo se pletu Jardo?
      • Já bych mohl oponovat tím, že členové strany a jejich poskoci také všem tykali jaksi automaticky.
        Abych to trochu osvětlil-existovaly určité dohody států, které umožňovaly výjezd i nečlenům Vašich stran.
    • ano, byl jsem svědkem a ještě se Řek zeptal . jestli chtějí " gyros do pity" ? a Čech si myslel, že na něj mluví sprostě a odešel a postěžoval si manželce
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 23 let po r. 89 celých 23 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..
    *1* *1*
    • No tak ať důchodci nesponzorují své nepracující děti a vnoučata, ať nekrmí svoje psy a kočky šunkou, ať nelítají po všech předváděčkách, ať ženou šmejdy ode dveří a nebudou muset vybírat popelnice. Ani v USA ani v žádném jiném státě nikdo nedostane důchod či plat dvakrát, třikrát za měsíc, protože prostě neumí hospodařit
    • A to má co společnýho s textem článku? Nic.
    • A co ti bráni, abys krmil husu, králíky, šil oděvy atd? Dělej to a budeš se mít jak za komoušů, nakopeš brambory, kotouče hnoje budeš vozit, to ti přece nikdo nezakazuje. Budeš ostrůvek blahobytu uprostřed těch zbídačených lidí. *12*
  • Čeští burani jedou do světa. *1* *1* *1* *1* *1*

    Hezké kvádro z řeznického psa vzdělaného pána neudělá. Nejhorší je ta tzv. polistopadová
    smetánka která se napakovala jen díky krádežím. Svůj majetek dává na odiv zatímco
    nahlas mlaská při hamburgeru. I staré majetné rody se na ně dívají s pohrdáním.

    Stačí poslouchat jak se dnes bavějí mladé holky. To jen vzduchem létají samé PI.E. V TV
    se hromadě urážek říká humor. Malá děcka jsou čím dál tím drzejší a rodiče je ještě
    podporují. Nedejbože když je učitelka okřikne - tak je obžalována z týrání.
    • Lze jen konstatovat, že celá polistopadová smetánka nejsou nic jinýho než bejvalí řezníci, zelináři, veksláci a některé osoby z husákovsko-brežněvovské nomenklatury, které z OF vytvořili ODS, do jejíhož čela si zvolili jistého obřezance.
    • jen ty stare majetne rody dnes ... Taky zadna slava. A nevinim z toho jak je u nekterych zvykem komunisty.
  • Cekam ,kdy si zacnou Cesi na dovolene stezovat,ze personal nerozumi jejich reci.Proc nesedi
    doma na zadku ,kdyz umi kritizovat a znalosti /v hodne pripadech /nulove?
    • Na tohle už mají patent Amíci.
  • dovolim si dat podobnym stezovatelum jeste jednu neocenitelnou radu. Kdyby se vam postestilo dostat se na vlne megavyhodnych slev do Turecka / nemyslim tim polsky trziste / , nedavejte si nikdy Turecky gulas. Budete zklamani stejne jako v Recku gyrosem. Vubec to neumi ti turci pripravit . Jediny spravny turecky gulas umi v hospode U krecovy zily vedle cisticky vod. Maji sice problem s dodavateli masa ale vzdycky si nejak poradi. Uz ho dovazeji zdaleka. Vono sehnat psa co se jmenuje Sultan da fakt fusku , neverili by jste.
  • u nas na nadrazi nad jaky neni plne souhlasim. dela ho rodily Rek Nguyen a takovy ingerience ... stresni kralik , morce , semo tamo nejaka ta krysa , dedek z vedlejsiho baraku nemuze najit jezevcika ... . Zbytek nakoupeny u zadniho vchodu supermarketu pekne ulezele a nekdo by to uz vyhodil. Kluk sikovnej svetaznalej . Kam se na nej nejaky rekove hrabou. kdovi jestli to jsou vubec rekove. Mozna nejaky privandrovalci tam kdovi odkud. A jeste musim doporucit , cili opravdu nesetri , kazdej si muze okorenit jak je libo. prej na srovnani nejakych chuti co se v tom nejak melou mezi sebou.
  • Media naučila lidi, aby si stěžovali i na sebevětší hovadinu.
    • no, pokud vím, tak přeborníci v žalování na všechno, jsou amíci ( na kelímku není upozornění, že uvařená káva je horká, a tak se při napití popálili a další veselosti)
      • tady se pise o lidech , i kdyz ne zadnem zazraku ducha , prece jenom lidi. tak proc sem tahate neandrtalce amiky ? Omlouvam se neandrtalcum. Delal jsem s nimi , ne dlouho to ani nejde , tak si dovolim porovnat.
        • Neoklema nám říká: " USA, náš vzor a nikdy jinak ".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit