Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to nám ti prašiví sluníčkáři chtějí zas něco nabulíkovat,abychom se cítili provinile,já ale pomáhat lidem kteří nás tady budou podřezávat nehodlám,já je tady nechci
  • ... většina Čechů by si musela půjčit, aby někoho sponzorovala, což by byla blbost :)))
  • Světový index štědrosti - kdo tohle vymyslel...

    Řekla bych - další výzkum a statistika na prd...
  • A to ještě kdyby byl ten článek na papíře tak si s ním každý správný čech vytře zadek! *12* *16* Protože co s ním jiného...
  • No jasně na nemocné vlastní děti musíme sbírat víčka pet lahví a kdovíjaký cizák přijde s nataženou rukou a hned chce keš tak jasně, že nic nedostane!
  • až budeme mít platy a důchody jako na západě možná taky sem tam někdo přispěje,, *16* *16* *16*
  • Vy novinářský jelita s těmi různými žebříčky se nechte vycpat.
  • Když člověk dostane od nějaké charitativní organizace složenku se žádostí o příspěvek spolu s dopisem, kde je podepsán "vicepresident" dané charitativní organizace, tak si uvědomí, že tam musí být také "president". A tak si pak položí otázku, zda to ten "management" dělá z lásky k bližnímu nebo si z částek dárců nechá vyplácet "manažerské" platy. A když si pak uvědomí, že nějaký důchodce uškudlí pár korun ze svého důchodu, aby v duchu skutečné křesťanské lásky k bližnímu pomohl tomu kdo je na tom ještě hůř než on (znám takové případy)... Anebo si uvědomí, že jsou tací, kteří nikdy nepracovali, živí se výrobou dětí a berou dafki a jsou na tom líp než mnohý důchodce, který celý život poctivě pracoval...
  • No on si autor odpověděl dole sám. Po ramadánu kde je almužna defakto povinnost a ze státem kde v každé rodině je jeden mnich který žije z milodarů se soupeřit dá jen stěží.
    Taky bude něco na tom že jsme nejvíce rovnostářský stát na světě co se bohatství týče a máme třetí nejlepší zdravotnictví na světě zdarma. Nebo skoro zdarma. Když něco náhodou neplatí pojišťovna tak se na to lidi složí za dvě hodiny. Stačí když je to na Nově. O desítkách milionů na živelné pohromy nemluvě.
    Kdyby se mluvilo řečí čísel vypadaly by ty tabulky hooodně jinak.
    No a těch pár nešťastníků kteří si řeknou o almužnu až když je mínus třicet... No těch je mi líto ale s tím sotva někdo něco zmůže.
  • A může mi někdo prozradit proč bych měl příspívat na něco tak zvrhlého jako jsou tzv. neziskové firmy např.: člověk v tísni, .... a desítky dalších, když řádně platím daně a tyto pijavice je z hubeného státního rozpočtu průběžně odsávají jen proto že jsou "IN" a svými zcela zvrhlými činy se nám pokoušejí vnutit myšlenky typu "multikulti", přizpůsobení nepřizpůsobyvých, a celou škálu naprosto nesmyslných již dopředu zcela jasně odsouznených k nezdaru "projetků", kdy 99% jde jen na jejich provoz???
    Na léčení českých dětí se pořádají sbírky, na nejrůznější "čmoudlé" je peněz dost - viz vděk jakýchsi ..... - MV je nechalo leteckým speciálem dovést do Čech a ta pakáž druhý den zdrhla.
    Totéž s takzvanými "potřebnými" - bezdomáči, nefachčenky všeho druhu, čmoudlými žebráky, ....
    Na to mám připívat ???? Ani haléř, natož korunu.
    Pokud je uspořádána sbírka na smysluplnou věc, neváhám a dle svých možností vždy přispěji, ale na "neziskovky" a podobnou pakáž ani korunu, ty ať si živí soudruh Diesbier se svým naprosto nesmyslně zbytečným ministerstvem a ta "sluničkářsko multiulti" potroublá samice od vola - šabatová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit