Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi nebudete vědět co je to komunismus? My si dál hodláme vážit odkazu našich předků. Vraždit jak lišky a krást jak straky, na to by naši předkové nebyli hrdí.
  • Lidi nebuďte blbí!! Přece nebudete volit jakési magory , kteří už jednou zklamali.

    Volte jedinou stranu, která má čistý štít. A to je KSČM, která na rozdíl od nových vzniknuvších stran je čistější než ony samé.
  • V našem lese sice rostou jenom jedovaté prašivky, ale jestli jste extrémně přiblblá stvoření, tak nám dát hlas můžete.
  • Seš úplně mimo, pořád se vyjadřuješ v sentencích, tvojí bludné mysli, která nemá východiska, ...,. Volím LES.
  • Otakare. Máš plnou pravdu. Nedovedu si představit, co by si tento ničema na nás ještě vymyslel. To mu nestačilo co špatného provedl všem lidem? On má na svědomí fotovoltaiku. Zase se tlačí ke korytu. Takového budiž ničemu volí jen zoufalci a nebo lidé, kteří skutečně neví koho volit. Je to budiž ničema a darmožrout. Zase by chtěl žít lacino z našich daní. NEVOLIT.
  • Že by Bursa do LESa vzal VeVerky ?
  • Tos nám toho řekl, Ty bys měl jít trochu víc k jádru pudla, než jenom plácat blbosti, jinak Tě lidé budou považovat za hlupáka.
  • Co vám může Bursík z hnojiště politických dějin přinést či dát, snad jen hnojáčky pro rybáře?
  • Mám s vámi soucit, ..., ale soudruzi prosím přestaňte krást. Ulov dinosaura , zachráníš LES.
  • Já si Havla také brát do huby nebudu, mrtvoly ani ty další politické mrtvoly nežeru.
  • Pošla, neboť nevěděla, že biomasa není k žrádlu. Chvíli nás s ní krmila všechny.
  • Bursíku, jsem připraven ti dát hlas, pokud mi podpíšeš záruky-- http://www.smlouva.estranky.cz/
  • Já také vím koho volit. Komunisty!!!!
  • Naprosto v pořádku. Tyhle straničky uberou hlasy pravici a do parlamentu se pak žádná nedostane. Ani Bobošíková s pohrobky ODS. Kalouskovi se to určitě nelíbí ale mně jo.
  • Za tři roky nesehnal dobře placený flek a tak hurá do voleb co kdyby to vyšlo peněz není nikdy dost, zvlášť tak snadno vydělaných. Nezapotíte se, neumažete si ruce o nic jiného než od špinavých peněz a pokud nemáte morálku ani svědomí tak jste vhodným kandidátem pro pravici.
  • No a kde nechal Kačenku papouška Žako ? *1* *1* *1*
  • Výborně!!!Čím víc nenažraných stran na pravici, tím je větší možnost, že tam nebude žádná.To by bylo opravdu vítězství, i když rozumnou ptravicovou opozici bych bral.Nelze všechno na druhé straně odsuzovat, jako to dělá pravice.Tak Bursíku, vezmi jau, jau a zkuste rozdrobit ještě víc tu modrou nenažranou tlupu.
  • jak patnáctiletých panen *8*
  • Ještě že vás pravicových zlodějských vypatlanců je stále méně a méně a méně a méně a......
  • Hurá, už vím koho budu volit, doufám, že se dostanou do parlamentu a zatočí konečně s temi prašivými komunisty. Všechny komouše vykopat na sibiř!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit