Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tečka je kikán a má se dobře, bere podporu a my musíme na něj dělat, to je nespravedlivé!!
    • ... klidek, je potrestanej dost :)))
  • Recyklovaný gauner a ekoterorista a jeho "Biomasa" to je póvl jak se patří.
  • Nemůže být čistá, dokud má rukou krev. A dokud tomu tak bude, bude platit zákon karmy.
  • Lidi nebuďte blbí!! Přece nebudete volit jakési magory , kteří už jednou zklamali.

    Volte jedinou stranu, která má čistý štít. A to je KSČM, která na rozdíl od nových vzniknuvších stran je čistější než ony samé.
    • Asi nebudete vědět co je to komunismus? My si dál hodláme vážit odkazu našich předků. Vraždit jak lišky a krást jak straky, na to by naši předkové nebyli hrdí.
      • Blbe!! Ty jsi asi jediný na světě, co ví, co to je komunismus. Komunismus totiž nikdy a nikde na světě nebyl.
        • protože být ani nemůže, protože by to prostě nefunguje, tak se to musí uržovat uměle no a někdo se prostě musí obětovat a být nahoře no.

          proto nemá konanče smysl volit
        • Určitě bys mohl napsat co o tom víš, místo toho tady proplouváš časem. Takové nuly a chtějí vládnout!!
  • V našem lese sice rostou jenom jedovaté prašivky, ale jestli jste extrémně přiblblá stvoření, tak nám dát hlas můžete.
  • Že by Bursa do LESa vzal VeVerky ?
  • Co vám může Bursík z hnojiště politických dějin přinést či dát, snad jen hnojáčky pro rybáře?
    • Tos nám toho řekl, Ty bys měl jít trochu víc k jádru pudla, než jenom plácat blbosti, jinak Tě lidé budou považovat za hlupáka.
  • Mám s vámi soucit, ..., ale soudruzi prosím přestaňte krást. Ulov dinosaura , zachráníš LES.
  • Bursíku, jsem připraven ti dát hlas, pokud mi podpíšeš záruky-- http://www.smlouva.estranky.cz/
  • Za tři roky nesehnal dobře placený flek a tak hurá do voleb co kdyby to vyšlo peněz není nikdy dost, zvlášť tak snadno vydělaných. Nezapotíte se, neumažete si ruce o nic jiného než od špinavých peněz a pokud nemáte morálku ani svědomí tak jste vhodným kandidátem pro pravici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit