Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já mám jasno.Volím KSČM.Již proto ,že se v mém majetku rozvaluje nomenklaturní kádr KSČ a když se dozvěděl,že dědic žije tak majetek pronajal vietnamské komunitě.Byl jsem si to prohlédnout a zjistil jsem,že to není v dobrém stavu,proto volím nejsolidnější stranu,která jak doufám zatočí se zloději.
    • pokr.)
      * znemožňoval jim výkon zaměstnání, povolání nebo funkce a dosažení vyššího nebo odborného vzdělání,
      * zabraňoval jim svobodně vycestovat do zahraničí či vrátit se svobodně zpět,
      * povolával je k výkonu vojenské služby v Pomocných technických praporech a Technických praporech na neomezenou dobu,
      e) pro dosažení svých cílů neváhal páchat zločiny, umožňoval jejich beztrestné páchání a poskytoval neoprávněné výhody těm, kteří se na zločinech a perzekucích podíleli,
      f) spojil se s cizí mocností a od roku 1968 udržoval uvedený stav pomocí jejích okupačních vojsk.
      (2) Za spáchané zločiny a další skutečnosti, uvedené v odstavci 1 jsou plně spoluodpovědni ti, kteří komunistický režim prosazovali jako funkcionáři, organizátoři a podněcovatelé v politické i ideologické oblasti.
      • Vytiskni si to prasáku a můžeš si to číst před spaním!! *15* *2* *1*
    • KOMUNISTICKÁ STRANA ČESKOSLOVENSKA BYLA ORGANIZACÍ ZLOČINNOU A ZAVRŽENÍHODNOU obdobně jako další organizace založené na její ideologii, které ve své činnosti směřovaly k potlačování lidských práv a demokratického systému.
      (Zákon č. 198/1993 Sb. O protiprávnosti komunistického režimu a o odporu proti němu)
      § 1 (1) Komunistický režim a ti, kteří ho aktivně prosazovali,
      a) upíral občanům jakoukoliv možnost svobodného vyjádření politické vůle, nutil je skrývat své názory na situaci ve státě a společnosti a nutil je veřejně vyslovovat svůj souhlas i s tím, co považovali za lež nebo zločin, a to perzekucemi nebo hrozbou perzekucí vůči nim samotným, jejich rodinám a blízkým,
      b) systematicky a trvale porušoval lidská práva, přičemž zvlášť závažným způsobem utlačoval některé politické, sociální a náboženské skupiny občanů,
      c) porušoval základní zásady demokratického právního státu, mezinárodní smlouvy i své vlastní zákony a prakticky tím postavil vůli a zájmy komunistické strany a jejích představitelů nad zákon,
      d) používal k perzekuci občanů všech mocenských nástrojů, a to zejména:
      * popravoval, vraždil je a žalářoval je ve věznicích a táborech nucených prací, při vyšetřování a v době žalářování vůči nim používal brutální metody včetně fyzického a psychického mučení a vystavování nelidským útrapám,
      * zbavoval je svévolně majetku a porušoval jejich vlastnická práva,
      (pokr.)
    • OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR:
      * 234 občanů bylo popraveno
      * 374 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
      * 188 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
      * nejméně 8000 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
      * okolo 600 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
      * 240 000 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
      * 300 000 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
      * 244 000 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
  • Bursík je obyčejný *12*
  • Však taky von Busík dostane 4 hlasy. *2* *2* *2* *2* *1*
    • Omyl, bude jich 5!Krmě Jau přislíbili své hlasy brouk Pytlík, Ferda mravenec a Pat s Matem.Rozmýšlí prý se i Pučálkovic Amina!PROSTĚ PODEPORA JAKO HROM!
  • Za tři roky pochopili, že se nikde jinde tak bezstarostně a hodně nevydělává. Potřebují i s tou jeho Jaujau zase koryto a kde ho získají na tom přeci nezáleží. Nyní se budou s topáci přetahovat o místa na kandidátce starosty, padlí členové a zloději odesáci si také udělají novou stranu se starým maskotem Klausem. Hroší kůži mají všichni dost tlustou, takže se od nich všechno odráží a kde jinde by se měli tak dobře.
  • Provařený Bursík s LES + LIDEM + KDU-ČSL s křesťansky zarpoutilou nenávistí Bělobrádka (jeho moto: za ty roky mi prošla rukama spousta dobytka i sviní a věřte mi, že si s nimi poradím, i když se s nimi potkám ve vrcholné politice - protože já jsem dobytek a s v i n ě ze všech největší - nabízí se dodat).“ To by mohlo být hvězdné trio, které pod patronací Top09 a vedením Kraďouska totálně rozebere a zničí zbývající střípky státních majetků, po prznitelském tříletém období zvráceného koaličního vládnutí. Ze zaměstnanců pak nadělají agenturní nevolníky a všichni se budou mít dobře.
  • Naši politici jsou drzý jako štěnice, když je dveřmi vyhodíš, vlezou zpět oknem a hned si založí novou stranu, Bursík si založí LES, Klaus se obklopí Bémem, Bobo a Šťastným a je vyděláno, na staré chyby, sliby se zapomene, na amnestii jak by smet a jde se dál, pár sklerotiků jim dá opět svůj hlas, vždyť ať se mají dobře. Na to, že se podíleli na rozkradení republiky si v tom předvolebním bordelu za miliardy nikdo nevzpomene a tak se můžeme připravit na nové strany, ale staré tváře. Ať žije demokracie. Pryč se starými tvářemi, dejte šanci mladým lidem a nenechte se opít žvásty, které slyšíme již 23 let.
  • Mě to připadá, že každý "vyděděnec" a "dezertér" si založí vlastní stranu. Co si od toho slibují, tedy kromě korýtek?
    • ... už jsi někdy něco založila?
      • Jo, založila jsem si ruce za záda, abych si je narovnala... *7*
      • Není ani vyděděnec, ani dezertér uprděný tupče!
      • Ty kretene, kdy konečně skončíš?
  • Je mi stokrát milejší komunista, co se netají s tím co je, i když ví, že půlka národa by ho nejradši sejmula, než tito bezpáteřní a bezcharakterní převlékači kabátů. *16*
  • Tento dobytek se zase dere ke korytu?
  • Vy jste to nepochopili...?? přece LES - les zoufalců (politiků) kteří nevědí kam se zašít a být u toho.... *6* Jen si myslím, že tu chybí trochu sebereflexe. Po volbách jim to snad dojde... Ale jen je nechte, ať kandidují (ti narychlo - ze dne na den) Bude aspoň sranda, teda my ji máme už teď... *2* *3* *5* *1* *6* jim to fakt asi dojde až potom !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit