Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KDO jednou přičichne k slastem politikaření,ten je nezpůsobilý běžného života. *16*
  • Tenhle strejda už asi nikdy nic pořádnýho dělat nebude.
  • OBĚTI KOMUNISTICKÉHO HOLOKAUSTU V ČSR: Měl jsem tam chybu, nyní je to OK
    * 23 občanů bylo popraveno
    * 37 lidí bylo zastřeleno na západní hranici
    * 18 občanů zahynulo v elektrických drátech na západní hranici.
    * nejméně 80 lidí zahynulo v koncentrácích a vězeních
    * okolo 60 lidí bylo zlikvidováno při zatčení a výsleších
    * 240 občanů bylo odsouzeno z politických důvodů
    * 300 jich bylo perzekvováno v zaměstnání a studiu
    * 244 občanů uprchlo před zločinným komunistickým režimem.
    • určitě to není veselé čtení,ale tato statistika je zpracovaná do roku 89.Bylo by žádoucí doplnit i oběti vládnutí dalšího. nekomunistického úřednického terorismu A možná potom by mohlo dojít k většímu údivu.Kolik lidí bylo zlikvidováno,za to že si dovolili zkřížit plány vyvoleným.
      Možná by mtvých bylo méně,ale zlikvidovat se dá člověk i psychicky *10*
    • Každý režim má své oběti, jen je otázka z jaké strany se na to díváme. Tím, nechci zlehčovat skutečné oběti, je mi jich upřímně líto. Lidi je možno likvidovat i tak, že nemají obživu, kde bydlet a tím je vlastně naprosto zbavit lidství. Až toto někdo vyčíslí, tak to asi bude horší.
      Dnes , Vás vyrazí ze zaměstnání bez valného zájmu ostatních, protože se každý bojí, aby to náhodou nepotkalo jeho. Kdo nemá dostatek peněz, tak nemá ani právní služby. Tak jakýpak právní stát. Nemáme uzákoněnou eutanázii, ale máme ji tu de facto, protože mnoho
      z nás nemá na poplatky a léky peníze. Vědní poznatky v medicíně slouží jen hrstce lidí. Takže, bych myslela ,že jsme se posunuli k horšímu. Zažila jsem i minulý režim a mohu jej srovnat s dnešní dobou.
    • Jaká škoda, že tě vynechali.
  • Stranu ať si má. Ale bz státních příspěvků a platí si ji ze svého, či příspěvků členů....
  • Na té fotce je určitě v rauši a má vůdcovské vidiny, asi hašiš nebo LSD.
    • Podobné pózy si cvičil Hitler! *2*
  • Pro : Až se začne dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku tak se dá předpokládá,že počet potrestaných daleko překročí tvůj počet takzvaných obětí komunistů.Na udělání pořádku ve stávajícím kapitalistickém svinčíku by byli i komunisté padesátých roků strašné měkoty.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace.Ta ruka mladých bude muset být tak tvrdá,že trestaní lumpové budou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký to byl velký humanista.,protože mladá generace se se starými lumpy,za to,že jí budou přrdávat rozprodanou,rozkradenou a astronomicky zadluženou zemi,nijak mazlit nebude.V kvalitní práci co nejkrutějších katů,jsou lepší zítřky mladé a budoucích generací.
  • Bursík by při svém podílu na zbídačení této země,měl už dávno kopat uran pro Temelín a ne strašit v politice.Nejspíše je jeho ideálem skončit naražený na kůlu,po řádném stažení z kůže.Pak by jeho snažení zase se upíchnout v politice dávalo smysl.
  • Já teda rozhodně do lesa nepojedu já do lesa nepůjdu. Bursík promarnil
    šanci která měla nová strana zelených když se spojil s gaunerem Topolánkem.
    Bursík dostal svoji Kačenku ke korýtku a za to přihmouřil oko když Vesecká
    zametala pod koberec případ Čunek který ohrožoval vládu.
    Vláda vznikla díky zběhům z ČSSD napojených na Miloše Zemana který
    se pomstil Paroubkovu vedení za to že mělo tu drzost chtít po něm omluvu
    za špatnou smlouvu v kauze lidového domu. *1* *1*
  • V této sestavě mi hrozně chybí pan Huťka. Mohl by totiž na různých sroceních lidu zazpívat své odvážné a nejnovější písně.
  • Takový je život Jane. Ale držíš se pravdy a to je dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit