Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že bychom byli trestáni za jiný názor, než bruselský. Pokud jsme trestáni, pak za to, že jsme se k něčemu dobrovolně zavázali a nechceme to plnit. Arabské nebo africké příjemce dávek u nás nechceme, ale oni ani díkybohu nechtějí k nám. Že EU nevyslechne něčí názor je nehorázná pitomost. Že pak většina v EU s našim názorem nesouhlasí neznamená, že ten názor nevyslechla. A od kdy k nám EU dodává potraviny? O tom čtu něco takového poprvé. Soukromí výrobci nejsou EU. Mezi ty soukromé výrobce potravin patří například i česká firma Hamé, které je rovněž vytýkána dvojí kvalita potravin dodávaných například k nám nebo do Rakouska.
  • Jenže u těch druhých a hlavně na východě nebo u vás, těch chyb nacházím mnohonásobně více.
  • není neomylným Guru, ale vy do té neomylnosti máte zatraceně daleko. Mnohem dále, než Juncker.
  • Nestřílíte vedle? *1*
  • Odhaduje, že problém je spíš u vás, než u toho, na koho reagujete.
    Zkuste se nad tím ještě zamyslet *1*
  • Rusko chová stejně jako SSSR, když není to samé?
  • EU je tak pitomej spolek že nemůže přežít !
  • Skoč si k doktorovi na magorku, přednosta je Chocholoušek !
  • Jako fór dobrý, byli jsme přeci tenkrát lidožrouti !
  • Blbost, Rusko už není SSSR ! Jen slepej to nevidí !
  • Pitomost už v titulku !
  • která chce trestat jiný názor, než je ten bruselský ? Co si myslet o EU, která chce direktivně měnit složení obyvatelstva nucenou distribucí afrických a arabských příjemců dávek ? Co si myslet o EU, která si ani nevyslechne názor východního satelitu - ČR - ve věci práva na zbraň a sama rozhodne ? Co si myslet o EU, která ani není schopna, nebo ochotna dodávat stejně kvalitní potraviny všem svým obyvatelům ?! Do deseti let se tento totalitní spolek buď od základů změní, anebo se rozpadne.
  • Ale je prý sečtělý. Čte vše, co dostane do rukou. A prý nejraději má literaturu z jedné, nikde nejmenované ambasády. *1*
  • No já se tomu zloduchovi Putinovi ani nedivím, že pošilhává právě po nás. Tolik nerostného bohatství a tak veliké území, kterými oplýváme, to už stojí za ty hrátky s flintičkami. *1*
  • Jiří, mám pocit, že jsi toho tedy za komančů moc nezažil.
  • Copak? Juncker je váš milovaný neomylný Guru?
    Můj ne...
  • Bu, bu, bu!

    Mám pocit, že někdo nechápe rozdíl mezi EU a NATO a jejich odlišný význam.

    Pokud založíte nějaký spolek (nebo třeba jen partnerský, či manželský svazek) a zjistíte, že se objevují snahy o jeho rozdělení, tak zbystřete a zkuste hledat chybu i u sebe. Ne jen u druhých.
  • podobní experti z Ruska, jako jste vy.
  • Hlupáku, tvůj příměr je stejně ubohý jako by jsi dnes oslovil špičkového, úspěšného vysokoškolského Afričana a řekl jsi mu: Tohle co jsi dokázal je podvod, protože tvůj děda pásl ovce a byl chudý.
  • To se snad potom konečně europolitici v čele s Juncekerem vzpamatují.... Pokuste se Jirko nejprve vzpamatovat vy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit