Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vlastimil
    V čem se vlastně EU liší od SSSR, když pominu vraždy lidí...? Centrální nevolená vláda, centrální řízení ekonomiky, přerozdělování peněz dle svého uvážení a na to navazující deformace trhů (dotace), regulace všech a všeho, ukrajování osobní svobody, nemožnost svobodně opustit tento spolek států a mnoho dalších..... O všech těchto věcech jsem se učil jako o nevýhodách tehdejšího komunistického režimu. Jak se tomu stalo že z těchto nevýhod tehdejší totality jsou výhody dnešní demokracie??!
  • jenomže EU má Řecko, Itálii a Španělsko. Teď ještě ekonomiky jedou, ale stačí velmi málo a všechny řeči o tom, že EU má na vrch jsou úplně mimo. Nebo jak jinak se řešila dluhová krize, než dalšími dluhy.
  • czechiastan a bude druhou kolonií?? Kecy,kolonií a montovnou jsme nyní !! Měli jsme průmysl,cukrovary,zemědělství, řízek byl řízek,máslo ,máslo , železo bylo železo a máme...vno !! Umělý sýr,mléko,maso plný vody,železo je z blata,fabriky,doly,zemědělství v ďupě.....jsme nevolníci závislí co nám eu dovolí a bratři co nás chtěli prohnat komínem nám pošlou.Banky jsou darovaný a miliardový zisky mizí za vodou,voda patří španělům.....lesy zplundrovaný víc jak za komoušů....
    • No měli jsme i uran, strašně moc uranu. Jenomže to naši "osvoboditelé" z východních stepní prohlásili za válečnou kořist (???!!!) a všechno nám vykradli a udělali si z toho "mírové" atomové bomby k dobývání světa.
      • A divíte se, když viděli co způsobili americké bomby vyvinuté zachráněnými nacisty shozené na civilní obyvatelstvo? Stěžujete si dobře, ale na špatné místo..
  • bezregistrace
    škoda Evropa jako celek má něco do sebe akorát by mohl proběhnout bruselexit a z Berlína tam převízt onu pověstnou zeď anžto by únik brilantrních myšlenek a určité části populace do evropského prosotru nebyl zrovna to pravé ořechové
  • Sjednocené normy tady máme, vysavače, banány stejné, europoslanecké platy sjednocené na 222 000,-Kč/ měsíc, Jourová 650 000,- Kč/ měsíc, tak dop...le proč by jsme odcházeli z té EU?
    • Komunista Telička též 650 000kč/měs a to je tam déle jak Jourová.
    • A sjednocené dávky pro imigranty na celém území EU na úrovni 27 000,-Kč/ osoba měsíc. Tak dopr..le proč chce někdo odcházet z EU...
      • 27 000,- sociální podpora a můžeš ležet doma celý měsíc. Dop...le komu to může vadit, když ta EU je tak super...
        • Vyměním svůj český důchod za dávky imigranta v EU! *16* *16* *6* *7* *9* *13* *10*
          • Pochybuju že se ti nějaký migrant přihlásí *1*
  • Přečetl jsem si nadpis a tak trochu jsem nevěřil, co se tam píše. Pak jsem zbystřil autora a bylo mi to jasné. Pan Jégl se nezapře. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!
    Britové si konečně oddychnou. Kolonií byli. Teď si budou řídit své záležitosti sami. A pokud jde o obchodování? Tak - každý, komu britské firmy nabídnou solidní obchod, s nimi obchodovat budou. Jenom si to budou řídit podle sebe, ne podle hlupáků v komisích EU. To samé bychom měli po odchodu z EU i my. Nesmíme věřit těm blábolům.
    • "Koho chleba jíš, toho píseň zpívej!"
      Jakou častušku si zpívá Víťa Strnad? *2*
      • bezregistrace
        pravda že nick jsi vybral dobře neb pryž si ale ne buble
      • Já si zpívám svou! Stačí se trochu logicky zamyslet
        • nemá s logikou nic společného.
  • A co kdy přišlo dobrého ze Západu?
    • Země Koruny České byly součástí a pokračovatelem antické civilizace, tj., "západu" ještě předtím než se jimi staly za vlády krále českého a císaře římského Karla, toho jména IV. A to bylo v době, kdy ještě staletí později se turko-tatarští s ruští nájezdníci proháněli po širých stepích a loupili a zabírali okolní území.
  • Koukám jak se tady ruské tajné služby snaží vyvolávat protievropské nálady. A bibečkové jim to baští. "Z Ruska nepošlo nikdy nic dobrého", pravil klasik.

    Mám návrh: Komu se nelíbí, že Česká republika, tj. bývalé Země Koruny České je svou minulostí, kulturou, myšlením, civilisací nedílnou součástí EU, budoucích USE, nechť se odstěhuje do své země zaslíbené ve východních stepích. Tam se bude jistě cítit dobře mezi "svými" a my budeme také rádi, když takoví vlastizrádci odejdou.
    • Přiviň k tomu tam se dubisku.To je od klasika.
  • Eurohujersky prohnilou EU čeká euroxit. Britové jsou prozíraví.
  • Jégl, jako starý pravdolaskař, opět zastrašuje občany. Vybral si ale špatný příklad. Scénář brexitu jsou jenom jeho "hrubé" odhady. Anglie nikdy neztratila na své hegemonii, moci a významu, proto ji EU bude potřebovat stejně, jako Anglie EU. Jde jenom o to, kdo a jak tvrdě bude vyjednávat. Dopadnout to může pouze dobře, především pro Anglii. Ta jediná zatím nabrala odvahu a ukázala EU, že ji vedou diletanti, byrokraté a jejich cesta je do pekel a k zániku staré, dobré Evropy. Domnívám se, že není lepší příklad, proč z nynější EU ven, nebo ji donutit k radikálním změnám, vedoucím k původním záměrům. Jinak brexit nebude to poslední, co EU v budoucnu čeká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit