Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petr: volič týhle garnitůry
    • gema: pitomec týhle diskuze
  • Já přemýšlím nad tím,že pokud někdo bude chtít můj hlas nebo mé rodiny tak si za něj nechám dobře zaplatit a tu částku zdaním,abych nebyl nas.,když to bude taková prolhaná svoloč,protože proč mám zadarmo někomu zvyšovat životní úroveň a ještě má tolik drzosti tam dále zaclánět jak to vidíme dnesa stále posledních let.Hlavně nepište,že to není morální atd.Mě tato svoloč snížila životní úroveň také.,proto ten nápad.Tak se snažte Nečasové,Paroubkové,Bártové apod.Beru keš.
  • V poslanecke snemovne a vlade sedi take vinici osoby, ktere jsou na kriminal....
    • Kdyby jenom tam, ale přímo na hradě sedí psychopatický ercgauner, který se nestyděl krást na státní návštěvě před kamerami. A nejen krást, ale on se ani trochu nestydí. Takový světový skandál dokáží vyvolat snad jen Češi. I když on vlastně není Čech, jeho kořeny sahají do Haliče, jsou téměř východostepní.
      • Co byste chtěli od haličského žida jménem Pružinský ?
  • je zajímavé že za komunistů podle ůstavy byla možnost poslance odvolat..............
    • Jistě, když poslanec vyjádřil svůj názor odlišný od usnesení ÚV KSČ tak ho soudruzi odvolali. A Pavla Wonku, který chtěl kandidovat jako nezávislý poslanec aniž požádal soudruhy o dovolení rudé zrůdy umučily ve vězení. Za přihlížení té tzv. "soudkyně" rudé bestie Horvátové. A ta sv*ně po Listopadu soudila v Trutnově dál.
      • Ale z jakých důvodů to z ústavy po 89 vyndali, když už se nemuseli bát, že to někdo zneužije. Že by se báli jeden druhého už tenkrát, protože toho na sebe někteří moc věděli??
  • Vsichni jsou to *12* *11*
  • Proč by se měli vzdát mandátu když zloděj rohlíků v sámošce tam nikomu nevadí.
  • H o v n a typu spasitel a ford, tenhle postkomunistickej vexláckej dobytek mě fakt nemůže urazit, asi tak *12*
  • Nevím,co je na tom nelogického.Jsem psychiatr a vidím to normálně.Které lůze se to stále nelíbí?
    • Jestli jsi skutečně psychiatr, tak se radši co nejdřív poraď s dr. Chocholouškem.
      • Ty se porad imbecile!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit