Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morální spodina ve vrcholné politice,jakým záhadným způsobem se takoví šmejdi dostávají na kandidátky před volbama ?
    • No jo, a jakým "záhadným" způsobem ovce stále dokola volí partaje, které kandidují ty šmejdy, že? Stačí jim dát pivo buřta a těm vychytralým tři stovky čistá ruka a slíbit nesplnitelné a ovce spokojeně bečí.
      • A za koho kopes ty? ty smejde
  • Poslanci můžou krást, podvádět, uplácet atd. a když se jim to náhodou někdo dokáže, tak ještě budou pobírat do vypršení mandátu všechny náhrady *12*
  • Celý tento systém je na hlavu a odporuje logice a zdravému lidskému rozumu.
    • Souhlas švejkovi vládnou kryminálníci a švejkovi to nevadí a bude je volit dál *12*
  • Nejsem volic VV a ani s touto sektostranou nesympatizuji.
    Ten Skarka mel mit okamzity nastup trestu za predlozeny falesny dukaz!Doufam,ze se ho i ten Paroubek okamzite zbavi!
    A Barta?Jestlize se priznal k pujcce,tak by se snad melo na nej zvtahovat neco,jako dobrovolne priznani.Ale stejne mi to pripada divne-kdyz nekomu pujcim napr.200 na pivo,tak chci zpet 200.Kdyz me to dotycny nebude chtit vratit,tak me uda a propadne to tadytomu svinskymu polocikanskymu statu,ze jsem nechtel urok.No a kdyz mu to pujcim s urokem,tak me praskne,ze jsem lichvar.A zavrou me,nebo co...
    No a ta coura Koci?Mel ji poslat do vazby i s jejim tatinkem!
    Zaverem-toho Skarku s Tou Koci nekdo musel strasne podplatit aby sestrelili Bartu,a sami riskovali kriminal!!!
    Otazka zni:Kdo je podplatil.Ze by nekdo z byvalych SSZ,nebo z jinych firem,jez stavi predrazene dalnice?
    Nebo naky velezlodej z ODS-CSSD,za to,ze ABL je monitorovala?
    • Naprosto souhlasím. Bárta nám byl předhozen a my jim to sežrali. Akorát mě udivují
      média - buď jsou tak naivní, nebo tak pos..ní.
    • má pravdu ten chlapec
  • Napoleonek se opet projevil tak jak se od nej cekalo. Ale je to dobre, timto poslal Veverky do vecnych lovist...
  • V tomto hampejzu to není nic překvapujícího.
    Jen je vidět koho někteří volili, jaké jsou morální vlastnosti tzv. VV. Plná huba přímé demokracie, dinosaurů, šibalů apod. A teď skutek utek.
    Podnikatelská strana, "cečko" ODS se nezapře.
    Snad voliči nenaletí na podobný subjekt, který určitě vznikne k parlamentním volbám v roce 2014, neb předčasné volby jsou vyloučeny. Kapři si rybník nevypustí a mi jsme ovce, které se "rády" nechají stříhat až na holou kůži.
  • Soudce zaslouží 1
  • Porevoluční zloději udělali zákony pro zloděje,tuneláře a budoucí takovéto "politiky"-ostuda státu a tehdejších "revolucionářů".Ve sněmovně se vychrápou,za dobrý peníz,kšefty se jen sypou tak proč odcházet???Jen "ulice" je smete od jejich koryt a to brzy !!!!
  • Spousta zaměstnavatelů chce od nových zaměstnanců výpis z trestního rejstříku-to je v pořádku, ale my budeme mít poslance se zápisem v trestním rejstříku-to je snad na zápis do Guinessovv knihy rekordů,ne??????
  • A Škárka bude pobírat celou dobu poslanecký plat a i ostatní požitky !To bude sranda !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit