Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslim, že ten bican a jegl to jsou dva pitomci těm kdyby se někdo vysrall na hlavu tak ani to by se jim nelíbylo, tak nevim co vlastně chtějí. Být šéfem tiscali já bych je poslal na východní frontu. Oni tam stejně jednoho dne skončí pro svoje lhaní a věrolomnost alespoň, kdyby si potom na mě vspoměli až to budou doma vysvětlovat svým rodinkám o vánocích za hukotu ruských tanků a s hrdlořezi ze pskova (ruští výsadkáři) na schodech. *5* *5* *5*
  • A proč by měl?Příště ho budu volit a přesvědčím dalších,aspoň 10% spoluobčanů.Ovčany nechám doma.Hlavně neslavte marast v pátek ,není co v rozkradené zemi nebo kolonii Západu slavit.Není jeden resort,kde to funguje.Když vlezu do lekárny tak skřípu zuby.Nevím proč jsou marže až 100-150%?Asi čím hůř ,tím lépe.Pane Babiš nedejte se příště seženu těch slíbených 10% a bude nás víc.Pan e Zeman a vy budete mít 51% a propagovaný pan Drahoš 49% a ostatní 5-10%.Vydržat oprášené heslo za Husáka a to bylo dobře.
    • S Vaším příspěvkem až na maličkosti souhlasím.Na ty 3 další na Vás reagující se usmívám.Nejsou hodni našich odpovědí.Jsou blahoslaveni Nejvyšším.
    • Směšné! Dostals koblihu? Dostal! Tak co ještě chceš? To si fakt myslíš, že bude Bureš řešit tvoje prášky v lékárně???
      • Koblihu jsem nedostal a požadovaný milion za hlas také ne,proto jsem volil správně bez úplatku .Jinak Babiš mi již pomohl se zdravotnictvím jestli víš co se tam dělá.Vzal bych si koblihu,ale již nemůžu,protože mám z toho bordelu cukrovku,ale proč si tady dopisuji s 8/5 SMĚŠNÝM ČLOVĚKEM.Švejkové mají heslo hloupočký,kdo dává a více hloupoučký,kdo nebere.Jinak buď rád,že nemusíš chodit do lékárny,protože z dávek je nepořídíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit