Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To to zase ten Andrej rozjel. Jeho guru přes marketing mu nejspíš naseká na holou.😂

  • Dobrý den,

    žádám Vás vždy slušně a je na Vás, zda a jak odpovíte. Takovou žádost považujete za "kádrování?" Tedy pardon. Nemyslel jsem to zle.

    Jen mi připadne logické, když řeknete, že Babiše rozhodně ne - a vaši argumentaci chápu, tak je logické říct koho a proč ano. To snad není kádrování? Je to jen můj názor. Nic víc. osobně v tom panoptiku nenacházím nikoho, ke komu bych se přiklonil. Takže budu tupá ovce, která volit nejde. Lépe, než spoluviník těch tragických loutek bez páteře. 

    Děkuji za přání a také přeji příjemné odpoledne. 


  • Pane kolego, nevím jak Vy sám se cítíte po ránu, ale já se cítím dobře. 😉

    Jinak Vy mě nemáte co "žádat", můžete nanejvýš vyjádřit svůj názor a se mnou souhlasit nebo být jiného mínění.

    A koho má volit odpovědný volič, aby se nestal "ovcí"? Rozhodně ne toho, kdo si za koblihu nebo pár rádoby "bonmotů" nebo nějakou tu "kačku" navíc kupuje ty, co "uvažují jednoduše", aby jim mohl určovat co smějí, nesmějí a co musí dělat ve státě, který ON chce řídit jako (svůj) podnik.

    Tak mne, prosím, nekádrujte a pokud se mýlím, uveďte mi kde a v čem.

    Jinak přeji hezký den, i když to venku vypadá na déšť. 🙂


  • Asi o tom musíte něco vědět. patrně jste s těmi spisy pracoval celou profesní kariéru. Já osobně nikdy žádný neviděl. 

    Nezávidíte Vy tak trošku tomu podivnému pánovi, co je dneska premiérem? Nebo je pan Babiš jen snůškou zla, satanem a tak? 

  • Tak tentokrát souhlasím. Jako osoba vybavená právem volebním v tom panoptiku různých podivných raráškovitých figurek nevidím vůbec žádnou přijatelnou variantu. Bohužel. 

  • A jinak z rána se cítíme dobře? 

    Už několikrát jsem Vás žádal, ať od obecných žvástů přejdete k té důležité informaci. Koho by podle Vás měl tedy emancipovaný, odpovědný  volič volit? Aby se z něho den po volbách nestala ovce. 

    Jenže když má dojít na konkrétno, jste evidentně v koncích. 

  • No tak opravdu té sebechvály bylo docela dost, ale copak takový zemědělec od lidovců? Ten to o sobě hlásá pořád a to Vám nevadí? 

    Mezi politiky je jen jediný člověk, kterému bych (kromě lhaní) všechno uvedené věřil - igelitový pan Fiala ani netuší, co je to pití a smilnění....Ale berme všechno trochu s úsměvem. I já jsem nakonec svatý.....😉

  • Ve Vaší ctěné Kanadě jsou všichni politici andělé??? 

  • No konečně Babiš!

    Kdyby nebyl, tak by někteří neměli ani šanci unavovat do nekonečna obehranými mantrami. 

    Nebo projevovat dlouhodobou až patologickou frustraci, že právě jejich bratrstvo kočičí pracky ve volbách neuspělo a tak chrlí žluč na všechny strany. Zvlášť od ptáků a topíků je to úsměvné. 

    Jejich hloupá hesla, jako, že něco změní jsou jen vodou na Babišův mlýnek. Pokud budou takhle hloupě postupovat dál, postrkovaní lidovci a poněkud zmatenými Piráty, tak budete na toho šohaje ze Slovenska lát ještě docela dlouho. Alespoň je o čem.....😛

  • vanhorne

    Novinari jsou zvykli na ledaco, ale mozna to jeho sebevelebeni bylo i na jejich zaludky trosku moc a kdo by se jim divil, eh? Proto to mozna zkratili a nedali tam, jak Bures hodnoti sve moralni kvality. Der Spiegel se ptal jestli Bures take vidi politiku jako moralni autoritu. Babiš: I have extremely good morals. Hned vyplivne ten dalsi maras, ze nelze a pak ty ostatni donebe volajici nehoraznosti choreho mozku i tu, ze neni zadny rytir Smil. Z toho sebechvalice by jeden chytil psotnik. Take je dojemne jak v mladi tezce makal a byl tak pracovity, ze makal bokem i pro STB, ale to asi ze skromnosti neuvadi. Holt, Bures je numero uno.😛

  • Všichni "TAM" musíme, i ti co se ohánějí marxismem-leninismem a zpochybňují "TO". I ten soudruh co vykřikoval "S CCCP na věčné časy a nikdy jinak" i ten už se smaží v pekle.

  • to máš takový dluhy že takhle musíš podlejzat ?pravdu říkaj všichni ,ale mezi slovy a činy je ještě moře a v případě bureše je i tichej ocean jen loužička.

  • já myslel že to bylo pro Dikobraz a foto bylo od Renčína a zpovídal Švandrlík , že to ti Němci jen okopírovali a neříkejte ne , jinak to není možné🙂

  • vanhorne

    "zabavit majetek nebo pověsit"

    Zabavit majetek ano, obesit to ne, ale kdyz se tak rad naparuje jaky on je pracant, poslat ho na Mirov a tam at svoji pracovitost dokazuje nejmin 15 let.

  • 😉

  • Piráti mají tu výhodu, že vzhledem ke svému věku nemohli být členy "strany podle zákona zločinné a opovrženíhodné" ani konfidenty StB a nabízejí alespoň nějaký program. Burešoidi žádný program nemají, je to jenom jakési "hnutí" (mysli?), nabízeli koblihy a teď si podplácejí důchodce, aby se udrželi u koryta a aby bylo (jim) líp.

  • "Veď všeci kradnú" vravil pred časom hen ten Bureš. 😀

  • Pan ing. A. Babiš neřekl nic jiného, než pravdu...

    Ale že to redakce presentuje "zkratkou" a ne slovy, 

    která pronesl, není jeho problém...

    Jen "střelivo" pro chronické žvanily v diskusích...

  • Babiš pro Spiegel: Pomáhám chudým, nelžu, nekradu, nepiju, nesmilním ´=  myslela jsem, že koblihář snad nani víc lhát nemůže, ale jak vidím velice jsem se mýlila...

    Zapírat, vydírat, udávat, překrucovat pravdu, lhát bez uzardění - je vidět, že se STBáckých praktik nikdy nezbavil...

  • Teda myslel jsem ze nejvetsi lhar je Pitomio a po něm Klaus mladší. Ale Bureš je teda trumfnul na sto procent. Asi spoleha na to ze ho Bošové neznaji jako my nebo Slovaci. Mno, musim ho zklamat. O tom jakej je to grazl si septaji i vrabci na strese v posledni normandske vesnicce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit