Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ObcanHavel
    jen jestli jich víc nezískal, já bych ho sice nevolil, ale zachoval,se správně,drzí rusáčci si tu nemaj co vyskakovat, kór po tom co v naší zemi napáchali, dobře je odkázat do patřičných mezí
  • Teď bych Babišovi předčasné nepřál přišel svým prohlášením o dost voličů. *1*
  • Uz ted jezdi po republice a keca sve lzi...

    To je jasna predvolebni kampan - pripravuje se na predcasne volby...
  • Děkuji Vaše pozdravy a moudra budu tlumočit panu knížeti,on Vám do tichcalidohuby.ua pošle autogramy v podobě označkované pleně. Výkal k výkalu s pozdravem mluvčí Zeměkoule zaprděnýkalosekfuj Top hnida Čr.
  • Ale můžeme!
  • Myslím že, za tím Rusko stojí.
    1. Není to poprvé
    2. Proruští sympatizanti to schvalují
    3. Má to rukopis KGB
    4. Útok na přeběhlého agenta hned od počátku ruská diplomacie zesměšňovala - prostě z útoku na toho člověka měli velkou radost.
    5. Oficiálně vše popřely, bez jediného argumentu.
    6.Ruští trolové štvou jak můžou
    No a nakonec Rusko ještě ukáže a naši zem.
    Vyhostit "diplomaty" a šmitec !
  • Tak nejspíš za tím Rusko stojí.
    1. Není to poprvé
    2. Proruští sympatizanti to schvalují
    3. Má to rukopis KGB
    4. Útok na přeběhlého agenta hned od počátku ruská diplomacie zesměšňovala - prostě z útoku na toho člověka měli velkou radost.
    5. Oficiálně vše popřely, bez jediného argumentu.
    6.Ruští trolové štvou jak můžou
    No a nakonec ještě Rusko ukáže a naši zem.
    Já myslím, že k vyhoštění to úplně stačí, i když Zemanovi se to líbit asi nebude.
  • Pokud by se to stalo tak by tím "vyfičela" i svoboda a demokracie, ty jsou založeny právě na vyváženosti různých názorů, dělbě moci a svobodě slova.
  • Neměli jste tam šít boty pro Wehrmacht, kolaboranti.
  • právě že vyhraje. A pidistrany prostě absolutně vyfičí. A sklapne i takovým vypatlancům tobě podobným. Co tady vyvřiskují a je jim líto starých pořádků.To je ten koloběh, co hladce semele i takového blba, jak jsi ty sám.
  • Babiška možná sestaví turbomoštvládu,ale nové volby nevyhraje.
  • nick máš dobrý. Ale jinak jsi mačo. Evidentně jsi pro svoji přezdívku nešel daleko. Maximálně doma přes stůl.Bydlíš se zvířátkama, co?
  • Očichavači zadků, máš dost nechutné hobby.
  • Ty infantilní ruská šprcko, tvoje nadzvedlé obočí a smajlíky tu nikoho nezajímají.
  • dobře Babiš, na rusáka jedině karabáčem
  • Babiš právě přichází o další voliče.
  • Babiš dobře vybírá daně ale jinak je to sralbotka.
  • Rok 1944 Americké bombardování Zlína trvalo jen tři minuty, zemřelo 21 lidí,zaplatili nám za to kamarádi ušáci
  • Když jsi takový všeználek. Potřeboval bych vědět, jestli byl někdy okupovaný Vietnam, Grenada a vlastně kým? Kolik tam zahynulo lidí, kdo bombardoval Kosovo? To ostatní nějak zjišťuji. Ještě bych poprosil, zda mi nemůžeš zjistit, na kterých územích ve světě jsou vojska USA a kolik těch zemí vlastně okupují. A pak ještě v kolika zemích na světě mají Rusové svoje vojenské základny, tudíž kolik zemí ti Rusové okupují. Děkuji. Moc by jsi mi rozšířil obzor.
  • ÁNO jsem nevolil, ale jak je vidět, Babiš se čím dál víc snaží chovat racionálně. Zřejmě mu to myslí a v Kremlu asi na něj nemají kopie konfidentských zpráv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit