Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky se brzo dočkáš.
  • Možná bychom se Vy proamerický a prozápadní soudruhu mohli úplně na začátku našich soudobých mírových a demokratických dějin po roce 1989 bavit o tom, kolik zářezů na puškách si v rámci nastolení demokracie udělali naši vojáčci jako americký nohsledové, za zabití domácích občanů v rámci takzvaných obranných misí, např. v Kosovu, Afghanistánu apod....víte, soudruh jsem nikdy nebyl a ani nebudu, jen koukám takovým nezkresleným středem...a je mi z toho politicko-vojenskýho svinstva na zeblití...takových produktivních lidí chybí ve fabrikách a naproti tomu co darmožroutů jen žvaní v parlamentech, EU a hraje si v NATO na vojáčky a utrácejí námi vydělané prachy pro svý zájmy a pobavení .
  • ještě že ty už hniješ pod zemí
  • Tak se to dělá v demokratickém západě,bez důkazu soudit a odsoudit.
    Orwell by měl radost.
  • Ale resis = jsi jeho velky obdivovatel...
  • ...nebliji vyplody sveho IQ 4 ...

    Hmmm - tak ted jsi se priznal...
  • ... čau, dementně hlasující demente, nevidím důvod zabývat se primitivním odpadem jako ty :)))
  • ... já Babiše neřeším, užívám si pouze tvou bezkonkurenční demenci, ty bezmocný blbečku :)))
  • ... s*ru na dementně hlasujícího zdegenerovaného ubožáčka, sr*čkama se nezabývám :)))
  • ... ale nepředvádím, blbečku, já narozdíl od tebe zde pořád nebliji výplody svého IQ 4 jako ty :)))
  • ... v té trosce nademnou hlavně, neznám většího duševního ubožáka, a to je zde konkurence :)))
  • Jo - predvadis se tu v plne krase...
  • Akorát si vyhodí s Junckerem rameno na bruselském wc. Nechat se ocycmávat od Junckera,to už o něčem svědčí.....nuda to tu bylo Brežněv a líbačka s Husákem.
    Brusel je komunistické hnízdo kukaček z USA.
  • ... hurá, jakákoli zmínka o Andreji vyvolává v primitivech zde potřebu předvádět svou demenci :)))
  • A to by bylo v poradku...
  • Ty smradlavá ruská hnido, tvé dětinské poznámky jsou na úrovni žáka druhé třídy, že ty jsi mluvčí místní kolaborantské sebranky ?
  • Ale Rusové jim to stopli a výsledkem je prozatímní klid a odvolání Tillersona.
  • Novičok...."now we choke" = foneticky "novičok". Překlad: Nyní se dusíme.
    Vymysleli to Rusové, nebo Angláni? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Američani dostávaj na prd... v Syrii tak si vymysleli takovou sviňárnu
  • Když vyšel na západě román A. Solženicyna "Souostroví Gulag" zvedla se vlna nevole vůči metodám potlačování svobody v SSSR. TASS (tisková agentura SSSR) to oficiálně komentoval - "V SSSR žádné takové souostroví neexistuje."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit